Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit sportoltok? Egy...

Anyukák! Mit sportoltok? Egy héten hányszor? Mikortól? És miért

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van, a kicsi 2 éves.Esténként ha Apa hazaér,elszökök egy fél órára kocogni,nem minden nap,de azért törekszem hogy 1 héten 2x-3x ez megtörténjen.Ha rossz az idő van futópad. Tornázgatni is szoktam, a kicsi utánozni szokott,jó móka,és még hasznos is.Miért? Azért mert több mint 30 kiló súlyfelesleg van rajtam a 3 gyerek után,és szeretném ledobni,ebből 16 már lent van. :)
2013. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Disi ***** válasza:
Most lett 2 éves a kislányom. Tavaly május óta járok zumbára het 2 alkalommal. Szülés után rajtam maradt 5 kg ami nem tűnik soknak, de ahhoz elég hogy ne férjek bele a régi ruháimba. A hasamról nem beszélve ami lapos volt, császároztak, maradt pocakom. Most belekezdtem egy Jumps nevű trambulinos edzésbe, mert a zumbával nem érzem hogy tovább fogynék, úgyhogy most a kettőt kombinálom. 1 hónap múlva megyek vissza dolgozni, ha nem jutok el mellette , akkor marad a futás nekem is, most van egy új futópálya a városban.
2013. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első,és enni miket eszel?
2013. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rubint Rékázok minden nap egy órát,miután elaludt a kisfiam.82 kilóval mentem szülni,most 57 vagyok.(171 cm)ennyiről is indultam.update kódok szerint táplálkozom.kb 5 hónapos volt mikor elkezdtem...és azért mert a terhesség előtt is jelen volt a mindennapjaimban a sport,fontos egészség,és a külsőm szempontjából.meg egyáltalán azért,mert kikapcsol.
2013. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

13 hónapos lesz a fiam. 3 hónapos kora óta heti 3-5 alkalommal járok edzőterembe. Eleinte futópadot kombináltam erősítéssel, de túl sok időt vett el, úgyhogy az utóbbi 3-4 hónapban 60 percet biciklizek ún. fekvő kerékpáron "fat burning plus" programmal.

Azért kezdtem el járni, mert szörnyű volt, amit a tükörben láttam, plusz másfél órára kiszakadtam a gyerekezésből. Szerencsére anyósomra rá tudtam/tudom bízni a gyereket első perctől kezdve. Egy idő után hiányzik a mozgás, ha nem megyek, és bár súlyban max. 3-4 kilóval lettem kevesebb a 10 hónap alatt (normál, vegyes és egészséges táplálkozás és normál vérkép mellett), azt mondják, jobban nézek ki, mint terhesség előtt.

2013. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

(Majdnem) minden nap hatgerinctorna, gerincferdüles miatt, legalabb 20 eves koromtol. Korlatozott mertekben, mivel nyujto gyakorlatok es erös hasedzes most nem jok.

A 2. csaszar ota, ami 2 honapja volt, a gyogytornasz altal utana javasolt gyakorlatok.

Amennyire idöt tudok szakitani ra, tehat leginkabb ejszaka felkelek.

2013. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hogy torna mellett tudtok szoptatni? Nem bunkosagbol csak en is szeretnek tornazni de felek hogy ugy nem tudok szoptatni tovabb. Van erre tanacsotok? Koszi elore is es bocsanat az offert!
2013. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Én a babám 3 hónapos korában kezdtem rendszeresen sportolni és 6 hónapos koráig szoptattam, akkor ő úgy döntött, hogy nem kéri tovább és a kanalazásra tértünk át.

Fokozatosan kell belelendülni, nem kell egyből maratont futni, annyival kezdd, amennyit még jónak érzel és fokozatosan növeld a megterhelést.

2013. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

táncolni járok 3 hete heti 2 alkalommal de most kinéztem magamnak a spinninget is úgyhogy jövőhéten oda is veszek bérletet és akkor egy héten 1 spinning 1 tánc,többre nemtudok a két gyerkőc mellől elszökni!


Hogy miért?


-10 kg súlyfelesleg van rajtam

-jó egy kicsit kiszakadni a gyereknevelésből

-kikapcsolja az agyam,társaságban vagyok

stb


3 éves 5 hónapos fiúk anyukája

2013. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Megkerdezhetem hogy torna mellett tudtok szoptatni?"


Ez nem olyan mertekü, hogy annyira megizzadok, emiatt sztem nem valtoztatja meg az anyatej izet. Nem aerobic es hasonlok. A nyujto gyakorlatokat elvileg akkortol lehet, ha annyira regeneralodtam, hogy mar semmi huzo erzes nem jelentkezik, emiatt vagyok ovatos most meg, de hamarosan elkezdem, fokozatosan. Ugyanigy ha majd nem megeröltetönek erzem, a gerincgyakorlatok mellett tornaszok csipöre, combra, hasra (pl 50 felüles, 20 labemeles oldalra feküdve) is. Elsö babam 19 honapig kapott igy anyatejet, 7 hoig kizarolagos szoptatas.

6.

2013. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!