Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hagyhatom sírni a 6...

Mennyit hagyhatom sírni a 6 hetes babámat? Pl. Leteszem a járókába elvan pár percet megunja magát sír felveszem minden ok, leteszem megint sír.

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
járokába??? hüle vagy? 6 hetest?
2013. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem találd meg az okát, hogy miért sír. Biztos, hogy csak unatkozik?
2013. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy 6 hetes babának még szüksége van az anyukája közelségére. Azért sír, mert hiányol. Én úgy oldottam meg, hogy a hordozóba mindenhova vittem magammal ahol éppen voltam. Konyha ha főztünk, ha takarítottam, őt is pakolgattam arrébb.
2013. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Már nem emlékszem meddig tartott ez az időszak de 2 hónap tuti volt. Állandóan ha ébren volt csak ölben maradt el. Úgy próbáltam leszoktatni róla h letettem é szórakoztattam beszélgettem hozzá. Mikor már nagyon unta felvettem és kezdtem az elején. :) Egyre jobban kibírta utána. Most lesz 5 hós és már nem igényli az ölben létet annyiszor. :)

De az elején tényleg csak a közelségedet szeretné :) Kitartást elmúlik majd ez is. :)

2013. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
6 hónapos bocs.
2013. júl. 2. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hetest 0, 6 hónapost max 10 percig
2013. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hat hetes. Fél éves, hat hónapos.
2013. júl. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!