Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislanyom 2 oranknent...

3 hetes kislanyom 2 oranknent szopizik, mikor leteszem aludni, keservesen sir. Fajhat a pocija? Mikor felveszem, megnyugszik. Hagyjam sirni? Nagyon nehez hallani.

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Bufizik rendesen? 2 óránként éhes? Jó a gyakori szoptatás, de ha nem ürül ki a poci, akkor az hasfájást okozhat.
2009. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Lehet,hogy sűrűn szopik,és attól fáj a pocija.Ne vedd fel,mert akkor hozzászokik,és állandóan dajkálhatod.Nem baj,ha egy kicsit sír.Símogasd meg a pociját,tornáztasd úgy,hogy a jobb könyökét a bal térdéhez érinted,azután cserélj.Ez általában hatásos a hasfájós babáknál.
2009. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen,bufizik,es 2 orankent ker.Ne adjak neki?Inkabb cumizzon es huzzuk ki 3 orakig?
2009. okt. 16. 21:05
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Próbáld meg kihúzni 2,5 órát, de ha nem javul akkor nem ez volt a gond. Néha ébren tedd hasra felügyelett mellett pár percre és tornáztasd vagy úgy ahogy a 2. válaszoló írta vagy csípőkörzéssel.

Te ne egyél semmi "k" betűs ételt, semmi tejet, semmi hüvelyeset, tojást, mert ezek is okozhatnak gondot.

(1.)

2009. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ajaj.tejet sem?doki mondta,hogy 3 poharral kell nekem innom egy nap...
2009. okt. 16. 21:12
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem azért sírt a babám, mert fájt a hasa. Magát a cicivel vigasztalta, túletettem, még jobban fájt, még jobban sírt. Hajnalban hányt egy hatalmasat, aztán elaludt.

4hetes baba anyuja

2009. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták, hogy napi 1 liter tej...
2009. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan igyál tejet.Én amikor pőicik voltak a gyerekeim,naponta 2-3 liter tejet is megittam.Bőven volt tejem,és a piciknek sem lett tőle semmi baja.Ez a tejellenesség csak a tápszergyárak által elhintett marhaság.Ha ártalmas lenne,akkor minden 30 év feletti ember beteg lenne.Pedig ők már csecsemőkorukban is tejet kaptak.
2009. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tej, ha hasfájós! Helyette yoghurt, de azt is mértékkel. Nekem ezt mondták a kórházban, ezt a védőnő és két gyerekorvos. Alaposan utánajártam, mert nagy tejívó vagyok egyébként, de sajna igazuk lett :(

Próbáld ki 2-3 napig, hogy nem iszol és ha nem változik, akkor nem attól volt.

Iszol vmilyen teát?

2009. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem igazan.milyen teat igyak?
2009. okt. 16. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!