Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipróbáltátok, hogy ha az apa...

Kipróbáltátok, hogy ha az apa kel fel éjjel a gyerekhez, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Mostanában többször ébred 7 hós babám, nem hiszem, hogy mindig meg kéne szoptatnom, hátha így leszokik.
2009. okt. 16. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki, és majd megtudjátok, adjatok tejpépet vagy vmit cumisüvegböl és apa adja. Mi így oldottuk meg. 2 nap alatt leszokott.
2009. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi 9 hósok vagyunk,1* kel néha éjszaka,de ma is 7 kor ébredt,amikor felkel,ki se veszem,ott az ágyba etetem meg,szerintem észre se venné,hogy kitől kapja,de szerintem nem is fontos.nálunk azért én kelek fel hozzá mert apának nagyon jó az alvókája,mire ő felébredne a babáhóz,már javában ordítana,én meg felkelek a kisebb sírásaira is.
2009. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk bevált, hogy aza paja ment be. Ha én mentem be azonnal a kajával jelentette neki, ha viszont a párom akkor eszébe sem jutott a evés. A párom kicsit megsimogatta és aludt tovább
2009. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nalunk is apa megy be. szeretem is ot erte, orulok neki :)

nem a cici miatt ebrednek mar sokszor..én bebim is kapott kajat, elfogadta, sot mohon ette, de ha nem adtunk enni, csak bementunk, hat az se volt baj(regen ugy ment hogy amikor sirt, mindketten felkeltunk, egyikunk tutujgatta, a masikunk kajat csinalt, es en etettem (tápi), amiota nem adunk neki, azota csak apa jar be)

2009. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Majd az őszi szünetben kipróbáljuk, az apás kelést..

nekünk is volt, hogy nem adtam tejcit, akkor is visszaaludt, csak kicsit nehezebben.. csak kavarognak bennem a gondolatok, hogy jaj, szegényt nehogy éheztessem, meg a másik, hogy dehát az nonszensz, hogy eddig jól aludt, és most 2 óránként kel..

na majd meglátjuk..

mindenesetre még egyszer köszi!

2009. okt. 18. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!