Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányomat zavarhatja,...

A kislányomat zavarhatja, hogy átköltöztünk?

Figyelt kérdés
A kislányom 2 hónapos. Kb. 2 napja átköltöztünk az egyik szobából a másikba. Nagyon egyszerű oknál fogva, ez a szoba melegebb, és könnyebb felfűteni. Mivel a kiságyát nem hoztuk, így velem alszik a nagyágyon. De két napja az esti 23 órás etetés után nem alszik el, hanem jobb esetben sír, rosszabb esetben üvölt. Ezt teszi az éjjel 3 órás etetésig. Aztán elalszik. Zavarhatja, hogy másik szobában van? Ma hozzuk át neki a kiságyát is, mert volt már olyan, hogy a nagyágyon nem tetszett neki,és a kiságyba betéve megnyugodott.Ált. ezeket a sírásokat az esti 8 órás etetés után ejti meg/kezdi meg. Ezért szoktam akkor magam mellé venni a nagyágyba.Aztán megvan a 23 órás etetés, jobb esetben elalszik, rosszabb esetben kb. éjjel 1-ig fent van, aztán mintha mise történt volna minden megy a régi kerékvágásban. Mot ezt az üvölést 2 napja végzi. Kicsit már a kimerülés határán vagyok.:((
2009. okt. 16. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
vigyétek át a kiságyat, és nézzétek meg, szerintem csak az hiányzik neki:)
2009. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy melege van? Csak mert a másik, hűvösebb szobában jól aludt.
2009. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!