Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik kaptak szülésnél eda-t...

Akik kaptak szülésnél eda-t nektek is fáj a derekatok? Elmúlik valaha is?

Figyelt kérdés
1 éves lesz a lányom és még mindig le akar szakadni a derekam,főleg reggelente...sokszor nem tudok aludni,mert annyira fáj.
2013. júl. 3. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan császárral szültem,de az érzéstelenítés ugye hasonlóan működik.Nekem is nagyon fáj a derekam,7 hónapos a kislányom.
2013. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is császáros voltam. De nekem is szintén zenész. 5 hós a lányom de majd meggebedek.

Ja és nekem elsőre mellészúrtak a lábam olyat rúgott h a doki heréje bánta majdnem...

Nem tudom mikor fog elmúlni de már ki vagyok tőle teljesen. Ja és nekem utána 3 napig olyan kínzó fejfájásom volt meg görcsölt szó szerint a gerincem h már azt kívántam bár lelőne valaki. :(

2013. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én természetes úton szültem 2 hónapja. Kaptam eda-t. Eddig rettenetesen fájt a derekam, ha hajolgattam vagy pl az ágyon öltöztettem, de nekem lassan javul a helyzet, már nem olyan rossz. Viszont van más, ami nem akar rendbe jönni...
2013. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fajt,most mar 3 eves a fiam. Szerencses kivetel vagyok :)
2013. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 és fél éves a fiam,császárral szültem.a frontok borzasztóak,sima napokon sok séta után kettétörik.a szúrás helyén pedig kezd egy szép porkorongsérv kialakulni.
2013. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek van rá megoldás??????????????
2013. júl. 3. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
ISmerősöm elektromos vagy mi annak a neve nem tudom pontosan de erre a kezelésre jár... mondjuk a doki azt mondta még ilyen sokszor emelgeti a gyereket fájni fog... :S
2013. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem, de szerencsére a gerinces érzéstelenítés nem fájt, nincs gond a derekammal. Lehet szerencsés vagyok, jó helyre szúrtak. Viszont nekem a sebem, a vágás hónapokig fájt, ha pl. sokat takarítottam, nehezebbet emeltem, most kezd kicsit jobb lenni.
2013. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt,reggelente alig bírtam felkelni is és azt hittem már nem múlik el soha,de hogy olvasom a kérdésedet most gondolkodom el rajta hogy már jó ideje nem éreztem azt a fájdalmat tehát nekem elmúlt, 17 hónapos a kisfiam.
2013. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem hogy el fog múlni,mert nem szeretnék egész életemben gyógyszert szedni...nagyon gáz!!!
2013. júl. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!