Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozáskor szerintetek a...

Hordozáskor szerintetek a babát nem zavarja a nagy mell? Nem árt neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy teljesen más pozíciót vesz fel ha pl melltartó nélkül kötöm fel.
2013. júl. 3. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zavarja, sír.

Ha nem zavarja, nem sír.


De sztem a gyereknek mindegy, hogy mekkora az anyja melle, csak ölelje őt az anyja.

2013. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó persze, de ez azért nem ilyen egyszerű. Pl kenguruban sem sírnak a babák, mégis azt mondják, hogy nem tesz jót nekik.
2013. júl. 3. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazad van :)

De szerintem ha a csípőterpesz rendben van és nem sír a baba, akkor mindegy hol a melled és mekkora.


Én például magas vagyok és meitaim van, és mindig mondják, hogy milyen lent van a baba a hátamon. De hát nem tudom feljebb kötni, a derekamon van a szalag, a baba jól van felkötve, csak mivel hosszú a felsőtestem, úgy néz ki, mintha lent lenne. De nem a nyakamtól kell kötni a gyereket, hanem a csípőmtől-derekamtól :)

2013. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem zavarja.

Nekem elég nagy a mellem (85F) és sosem sírt, nyugtalankodott emiatt a lányom, bár tény, hogy ha nem fordítja oldalra a fejét, akkor pont beékelődik az arca a két mellem közé, szoktam is nézni, nem fullad-e meg, de már 7 hónapos, túlélte :))

Igaz, most már többször hordom a hátamon, ebben a pozícióban inkább az a feltűnő, hogy mivel szorosra húzom a mei tai pántját, a mellem még jobban kiemelkedik. El lehet képzelni, elég feltűnő jelenség... :DDD

Mondjuk mikor elől hordozom, akkor meg a testével széttolja, szinte két oldalt kifolyik a kendőből, mei taiból. :)

Melltartó nélkül sosem kötöm, nappal mindig van rajtam.

2013. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!