Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapott bőrproblémára vkinek a...

Kapott bőrproblémára vkinek a babája szteroidos krémet? Ha igen, mi a neve, mi volt a gond és használt a krém? Mennyi idősen kapta? Fontos! 3hós babámnak felírták de nem merem használni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha felírták, gondolom nem véletlen. Ha meg nem bízol a dokidban, válts.

Nekem írt fel, koszmóra, pár hetes volt, hamar elmúlt tőle. Vélonyan kellett kenni

2009. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elocom-ot kapott a fiam ,aki ekcémás, de ő már nem csecsemő volt, hanem 1 év körüli.

Ha ekcémés akkor kipróbáltaod a Halicar nevű homeopátiás krémet, megint lehet kapni.

Most a fiam is azt használja (már 9 éves )

Az Elocomal az a baj, hogy vékonyítja bőrt és szteroidos.

Amikor lányom pár hetes volt, kirepedt a bőr fülénél. Elmentünk az egyik dokihoz más miatt (nem a mienkhez, mert az nem rendelt) Elocomos krémet írt fel. Aztán a mienk mondta, hogy felejtsük el, használjuk rá a Sudocremet és elmúlt.

Tehát sokszor ok nélkül felírják a szteroidos krémet.

2009. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán egy "sima" kis koszmóról van szó.
2009. okt. 16. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk koszmóra, de nem használtam rá! Inkább beolajoztam fürdés előtt, fürdéskor meg lekapartam! Jobb volt, mint a szteroid, szépen lejött. Kb 2-3x kellett megcsinálnom neki, aztán szépen elmúlt!
2009. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 6-7 hónapos volt, amikor ekcémára kapta az Elocom kenőcsöt. Pár napig használtuk csak és nagyon szépen eltűntette. Aztán figyelni kellet, hogy mi válthatta ki az ekcémát (kiderült frottírra allergiás) és azóta nem is kellett használnunk.


17 hós kislány anyukája

2009. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén Elocomot kaptunk 3 hónaposan ekcéma szerűségre. És használtuk. Az egy csodaszer. Egy nap alatt rendbe tette a problémás helyet.
2009. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!Igen,2 hónapos volt,amikor ekcémás kiütés miatt írta fel az orvos.Higított Elocom krémet kapott a kisfiam,pár nap alatt rendbe hozta,napi egyszeri alkalmazás mellett.

Miért nem mered használni?Hidd el,nem okoz semmi problémát pár napos használat esetén.Ez már nem kapcsolódik ide,de leírom,ha nem haragszol!

Jómagam 3 éves korom óta használtam erős,szteroidos kenőcsöt (Flucinar) nagy mennyiségben.Picit vékonyodott el a bőröm,pedig hosszú évekig csak ezekkel a szteroidos kencékkel léteztem.Nélkülük véres,gyulladt sebek borították a testemet,egy rémálom volt.

Ne aggódj,bátran használd,ha az orvos javasolta!

2009. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekünk Advantan nevű kenőcsöt írt fel és olyan mellékhatások vannak feltűntetve,h nem merem használni.

Elég erős szer és szerintem nem akkora a gond.


Köszi a válaszokat!

2009. okt. 16. 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is Advantant írt fel a bőrgyógyász, de higítva kell használnunk. A gyógyszertárban keverték ki.
2009. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Mennyi idős volt a bébi mikor kaptátok?Mi volt a probléma?Használt a kenőcs?


Mi tubusába katuk,nem higítva.

Azt mondta A doki h egy héten max.3* lehet kenni,naponta 1 *.

2009. okt. 16. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!