Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki tápszer...

Van itt olyan aki tápszer helyett tejpépet ad reggelire és vacsira az 1 év körüli babájának?

Figyelt kérdés
Cicizni nem mindig akar, tápszert nem fogadja el. 1 éves lesz.
2013. júl. 4. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tejpépet, hanem sinlacot, reggel általában gyümölcslével, este víz helyett magtejjel, pld szezámmagból, napraforgómagból, kókuszreszelékből.
2013. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajnalban még tápot kap, de este Sinemilt almával. Próbálj másik tápszert, hátha azt megissza! A fiam 11 hónaposan lett tápszeres, és egyből imádta! Milumil Optima HA2-t adunk neki mert hasfájós volt.
2013. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csodalom hogy nem akar cicizni a gyerek! Az enyem is 1 evesen egyik naprol a masikra nem akarta. Nem eroltettem. De 1 evesen reggelire mar muzlit evett reszelt vagy darabolt gyumolccsel, es csak este ivott tapszert, mert nappal mar inkabb szilardokat evett, sok tejtermeket is szeret joghurt sajt stb, igy nem eroltettem neki a nappali tapszert sem mert azt se akarta...
2013. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én. 11 hónapos kora óta reggel és este tejpépet kap, mert legalább 5 féle tápszert kipróbáltam és egyiket sem fogadta el. 11 hónapos koráig egyébként anyatejes volt, most 15 hónapos.
2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tejpépet fő étkezésre egy éves babának? Nagyon elcsodálkoztam nekem már legfeljebb uzsira kaptak de már nem nagyon akarták elfogadni. Én ilyenkor már vajas, lekváros, sajtos, zsíros, kenőmájas kenyeret adtam nekik.
2013. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9 hónaposan kezdtem el adni a tejpépet reggelire és vacsira, utána még cici volt. 10 hónaposan már teljes adag tejpépet kapott, utána még cicit. Most 11 hósan már csak nagyon picit cicizett, azt hiszem 1 hete már nem is akar, jövő héten lesz 1 éves. Viszont mi 1 hónapja váltottunk Sinemilre, mert tejérzékeny gyanús.
2013. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!