Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire ártalmas egy babának...

Mennyire ártalmas egy babának alkalmanként enyhe nyugtatót adni?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy az egyik közeli ismerősömék amikor nem bírtak a picivel, sokat sírt, nem tudták elaltatni, adtak neki egy kis nyugtatót, hogy jobban aludjon. De már pár hónapos korától. Nem szóltam nekik, de nagyon kiakadtam. Hogy lehet egy pár hónapos babát nyugtatózni?

Felmerült bennem a kérdés, hogy ártottak-e ezzel neki?

Ez már nem most történt, lassan iskolába megy, nagyon mozgékony, vidám kislány.


2013. júl. 5. 00:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ez most Komoly?Nyugtatozni egy par honapos babat?Es megis milyen nyugtatot kapot az a csopp kis artatlansag?Kivancsi lennek arra,hogy tudott-e a baba vedonoje,es a gyerek orvosa errol az egeszrol!
2013. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jesszum pepi! Ezek normálisak?
2013. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Mivel ezek vénykötelesek, csak a doki írhatta fel!

Szerintem homeopátiás szert adtak neki, azt meg sokan adnak a babának!

2013. júl. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, orvosi rendelvenyre s adhattak. Anno nekünk is írtak fel, amikor a picim nem tudott aludni.
2013. júl. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Jobb lett volna ha anyuka szed vmi lightos nyugtatót....
2013. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Miért is? Az en gyerekem napi 2-3 órát aludt hetekig. Nekem kellett volna nyugtató? Inkább elvittem orvoshoz, az irt fel neki enyhe nyugtatot.nem azért, hogy en tudjak aludni, hanem a gyerek. 2 hetig kapta, utána mar nem volt ra szükség.
2013. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
szerintem is homeos szert adtak a gyereknek.
2013. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Félelmetes. Nem is értem, hogy gondolták. Akár homeo, akár nem. Egy csecsemőt nem nyugtatóznék be azért, mert _én_ nem tudom, mit kell vele csinálni. Ha alkalmatlan vagyok valamire, belátom és tanulok belőle. Utána járok a dolgoknak, tapasztaltaktól tanácsot kérek, stb. De nem lövöm ki a gyereket azért, mert nekem elegem van. Előbb verem a fejem a falba. Nem is értem, komolyan, ezt hogy képzelték!
2013. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg valami homeopátiás szerről van szó, nem hinném, hogy xanaxot nyomtak a gyerekbe, de persze máris megy a szülők szidása. Magyarázza már el valaki, hogy miért jó kibeszélni a hátuk mögött az ismerőseiteket?
2013. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem a máktea kategória volt ez, mint a régi szép időkben... vszínűleg tleg orvos írta fel nekik, mondjuk én akkor is meggondolnám, hogy adom -e a gyereknek.
2013. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!