Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mecsek baby tea (napi 1...

Mecsek baby tea (napi 1 filter) hosszabb használata, mint a javasolt, lehet ártalmas? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Kisfiam 13 hónapos, kb. 4-5 hónapja issza a teát, kb. 1,5 hónapja naponta egy filternyit. Csak ezt a fajta teát issza édesítő/cukor nélkül. A granulátumos tea tele van cukorral és egészségtelen anyagokkal, a gyümölcsteát meg nem szereti édesítés nélkül, és én sem akarom, hogy 2 év múlva kihulljanak a fogai.

Árthat, lehet valami baja ettől a teától, és hogy hosszabb ideje ezt issza? Eddig szerencsére semmilyen káros hatását nem vettem észre.


2013. ápr. 29. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg van benne tájékoztató, és úgy emlékszem,hogy hosszabb távon nem javasolják. azt hiszem 2 hétig max. Csinálj neki házilag Kubut. Hátha azt megissza,és nagyon egészséges és egyszerű elkészíteni. Vizet nem issza amúgy?
2013. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2-3 hét van a tájékoztatóban, most olvastam el. Persze, issza a vizet is, de a gyümölcsleveket egyenlőre nem szereti.
2013. ápr. 29. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet kapni a pickwiknek ilyen gyerekteát... azt próbáltad már esetleg?
2013. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
édesítő nélül is eléggé édes
2013. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem, köszi a tippet. Csak félek nem fogadja el, bár majd megpróbálom.
2013. ápr. 29. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Hát szerintem egy próbát megér, hátha azt megissza.. :) vagy tehetsz bele neki még esetleg pár csepp citrom levet,amitől ugye megint más íze lesz,hátha úgy is ízlik neki!
2013. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

saga teájában sincs koffein, azt is kipróbálhatod, mi már mindhárman azt isszuk, napi 6-8l fogy nálunk a feketeáfonyásból :)


amúgy sajnos lehet ártalmas a mecsek tea mivel kamilla van benne, bár pici, de 4-5 hónapja épp elég mennyiség csúszott le :/ szárítja a beleket a kamilla, most egy ideig mellőzd, akkor is ha szívesen issza

2013. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a pickwick gyerekteáról most váltottunk Mecsek Tea Mézes Mackó-jára. Ez egy új tea gyerekeknek, most azt issza a 15 hónaposom.
2013. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!