Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt (2 gyerekkel is)...

Vannak itt (2 gyerekkel is) aktív kismamák?

Figyelt kérdés
16 hós a lányom és 2-3 héten belül szülök. minden nap megyünk valahová, bkv-val, mert a férjem használja a kocsit. Heti 1x dolgozni járok és itthonról is dolgozom, sportolok, nagyokat sétálunk és mindig megyünk valahová a városban (Bp). Nyelvet tanulok, de szeretnék intenzívebben, illetve edzőterembe járni, ahol van gyermekfelügyelet (egyelőre itthon tornázom). Szeretném, ha a pici születése után is így maradna. Van más is így?
2013. júl. 5. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen!Tiszteletre méltó.Én is ilyen szeretnék lenni,csak sajnos egy kicsit ellustultam:)
2013. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok:)

2,5 éves a kislányom,33 hetes terhes vagyok.Mi igaz kocsival,de mindig megyünk valahová,napi több órát is sétálunk,állatkertbe,Kopaszi-gátra,Margitszigetre stb. járunk,heti kétszer edzek,télen már nagyon szeretném vinni a lányomat korizni,van pár babás barátnőm velük is sokat találkozunk.Én ezt nagyon élvezem,örülök,hogy nem tunyultam.

2013. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
második, jaj, de jó! mi is sokat járunk a Kopaszira, a játszóházba is szoktatok menni?
2013. júl. 5. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Szülés előtti este még éjfélig dolgoztam. A nagy lánnyal jöttünk mentünk, szülés előtt 2 héttel költöztünk.


Mióta megszültem, etetés altatás házimunkából áll a nap.

Éjjel 2x kel a fiam enni éjjel, alig bírok felkelni hozzá, majd reggel kel egyszerre a pici, a nagy, a nagy éhes szomjas, a pici sír hogy szopizni akar. Ez eltart 6-9 ig, majd öltözés, főzés, ebéd, szopizás a picinek, el altatom, s megyünk a játszótérre a picivel a naggyal, már délután 3 óra. Ott vagyunk 5-ig, majd ha haza értünk megint szoptatás, vacsi a nagynak, fürdetés, pici szopiztatása, majd altatása, s este 8 mire mindd a kettő alszik, majd mosogatás, rend rakás , a nagyot apa fürdeti, vacsiztatja, játszik vele munka után. Majd 9-10 körül fekszem, s éjfélkor kel a pici, majd hajnali 3-kor, majd reggel 6-kor, s kezdődik a nap...

Annyira nincs időm semmire a pici mellett, hogy lelkiismeret furdalásod van a nagy miatt, mert nincs rá annI időm mint a szülés előtt.

Az egész nap egy nagy szoptatás, altatás... Semmire nincs időm, amire azelőtt volt...

2013. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!