Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan, miért mindig...

Most komolyan, miért mindig csak az anyának kell szenvedni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
egyszerűen elegem van!!a párom nem segít semmit.egész héten fél 4-ig dolgozik aztán meg a műhelyben csinálja a modell repűlőjét és este feljön de akkor is csak azt hallom milyen fáradt de a gyerekkel nem játszik!ma is mondom neki hogy jó az idő menjünk el kirándulni,de ő ez helyett elment a haverjához motort szerelni!a gyerek alig aludt ma,itt bőg nekem,én hulla fáradt vagyok a hajam megmosására sincs időm ő meg szépen éli világát!!!miért csak a nőnek kell mindig szenvedni?miért csak nekünk kell feladni az eddigi életünket?semmit nem segít nekem,de ha fáradt vagyok és egy kicsit rámorgok a gyerekre már veszekszik velem,meg kioktat hogy mit hogy kellene csinálnom!teljesen elegem van az életemből!!!sajnálom de ki kellet ezt magamból írnom!!!
2013. jún. 15. 18:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és hozzáteszem a haverjainak meg dicsekszik hogy már ezt meg azt tudja a gyerek!!!csak az a baj hogy nem ő álltala!!!
2013. jún. 15. 18:10
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom, hogy te így jártál, de ne általánosíts, mert nagyon sok jó apa van.
2013. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
bocs de a környezetemben csak ezt látom!!és nem általánosítottam
2013. jún. 15. 18:13
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedbe fognám magam és holnap én mennék el a barátnőkkel mozizni kávézni stb stb...
2013. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez sajnos egy olyan probléma, amit neked kell megoldanod, megbeszélned a férjeddel. Végül is közösen vállaltátok a gyereket, nem? egyébként szomorú, de valahogy én is ezt látom, annak ellenére, hogy a férjem szerintem nem ilyen lesz. De meglátjuk. Ha ő is el fogja hanyagolni a gyerekét (kötve hiszem) akkor biztosan szólni fogok neki, hogy változtasson a viselkedésén! Beszélj a pároddal!
2013. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Így van holnap fogd magad és menj el barátnökkel egyet mozizni vagy sétálni :) Megérdemled .


Hála isten az én párom igazi apa .

6 éves kislány anyukája és 28+6 hkm :)

2013. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek, kivételt én is látok, de általánosságban sajnos ez a helyzet.


Én a volt férjemnek a "fáradt vagyok, nem érek rá" nyavalygására megmondtam, hogy remélem amikor egyedül ül az öregek otthon és felhívja valamelyik gyerekét hogy látogassa már meg, akkor megkapja, hogy fáradt és nem ér rá...

Most bezzeg teperne, múltkor az egyik lepasszolta a skype-on, hogy nem ér rá, mert az egyik haverja bejelentkezett és vele beszélne.. Amikor mondta, hogy "de X fontosabb mint apuci???" pont ott voltam, be is szóltam, hogy nem most kell a gyereknek jópofizni, volt rá 10+ éve.

2013. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

5:


A 7. válaszoló vagyok. Sajnos garancia semmire sincs, az én volt férjem a második gyerek után gondolta, hogy még szórakozna egy kicsit. Az első születése után rögtön még mintaapuci volt, korábban is jól tudott a gyerekekkel bánni. A családjába, a saját apja is ki van rá akadva, hogy nem ilyennek nevelte.


A "majd megbeszéljük" is szép álom, ezerszer próbáltam vele beszélni, érvelni, vagy bólogatott, hogy igazam van, de ugyanúgy visszabújt a számítógép mögé, hogy MOST nem, majd később (amiből semmi se lett), vagy hisztizett, hogy most rossz hangulata van, ne piszkáljam, vagy jó hangulata van, ne cs.sszem el.

2013. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
És ezt ki mondta neked, hogy így kell lennie? Nem vársz el eleget. Ha a kezdetektől elvárásaid lettek volna az "apával" szemben, akkor most nem tartanál itt. Nem mindenkinek ilyen az élete. CSak annak, aki hagyja. Ne hagyd! Mondd meg, hogy az ő gyereke is, tedd le mellé, akkor is, ha repülőt szerel, és menj el hajat mosni! Sajnálom, hogy eleged van az életedből, de nem fogja megoldani az, hogy itt kiírsz egy kérdést. Holnap még fáradtabb leszel, egy év múlva még fáradtabb, 3-5 éven belül pedig elváltok. Változtass, ha tudsz, vagy lépj! Mert csak az időt pocsékolod egy boldogtalan helyzetben!
2013. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már nem egszer szóltam neki de semmi nem változott!és még szeretne második gyereket de mondtam neki hogy felejtse el!sajnos már barátnőm nincs mert mindegyik elmaradt amikor terhes lettem!sétálni is én viszem'éjjel is én kelek a fiamhoz!sajnos már nem bírom így!már úgy megbántam hogy szültem neki!
2013. jún. 15. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!