Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itthon vagyok 3 gyerekkel...

Itthon vagyok 3 gyerekkel (egy újszülött) egész héten. Apa csak hétvégén van itt. Nem bírom! Mit tegyek, hogy bírjam?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 08:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nincs közeletekben rokon akire rábizhatnád a gyerekeket? Még ha egy két órára is. Elmész sétálni vagy lepihensz. Vagy barátnőkkel beszélgetsz.
2013. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
A nagyobbak mennyi idősek? Ovi nincs? Bár lassan már nyári szünet... :/
2013. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A "nagyok" még nem ovisak. Rokonok mind iszonyat messze. Annyira közeli ismerős nincs itt, akinek a nyakába sózhatnék pár gyereket....
2013. máj. 29. 08:47
 4/31 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekeid? Családi napközi? Bölcsi?
2013. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
Akkor minek kellett a sok gyerek ilyen hamar? Ezt tudtad akkor is, mikor bevállaltad őket. Viseld el, és légy jó anya, és ne panaszkodj.
2013. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves Utolsó! Sok erőt adott a válaszod!
2013. máj. 29. 08:52
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó vagyok. Nem kell megsértődni a válaszomon, de sajnos én ezt gondolom. Miért vállaltad be azt a sok kicsi gyereket, ha nincs segítséged? És ezt most miden bántás nélkül kérdezem. Azt hitted elbírsz majd velük? Vagy mi motivált?
2013. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem a megsértődés a kérdés. Az, hogy kinek miért hogyan milyen időközökkel érkeznek a gyerekei, az mindig egy külön történet.

De a kérdésem arra vonatkozott, hogy van-e gyakorlati ötletetek a kezdeti nehézségek értelmes átvészelésére.

2013. máj. 29. 09:02
 9/31 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekek? Az enyémek 5, 3 és 1 évesek. A nagy ovis, de már csak a héten van ovi, utána szünet. A férjem reggel 8-tól este 7-ig dolgozik. Gyakorlatilag egyedül vagyok velük egész nap. Semmi segítségem nincs, nagyszülők nagyon messze laknak, rokonok nincsenek a közelben. De én jól elvagyok velük. A nagyok jól eljátszanak már együtt. Ha jó az idő, sokat megyünk játszótérre. Ha nem birod, változtassatok az életmódotokon, többet legyen otthon a férjed, fogadjatok babyszittert... Amikor bevállaltátok a gyerekeket, kicsi korkülönbséggel, nem gondoltad, hogy túlvállalod magad, nem fogod bírni?!
2013. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem. Egyáltalán nem gondoltam, hogy túlvállalom magam. Már csak pár hét, és újra itthon lesz esténként a férjem. Ez sokat számít. De most kicsit besokalltam.

4, 2 évesek és egy újszülött.

És tök rossz érzés, hogy bizonyára sokan gondolják rólam azt, hogy nem vagyok normális, hogy így bevállaltam őket.


Azt hiszem, megpróbálok velük addig is sokat kint lenni. Meg ismerősöket meglátogatni, hogy számomra is változatosabb legyen a nap.

2013. máj. 29. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!