Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszűnt a Huggies pelenka?

Megszűnt a Huggies pelenka?

Figyelt kérdés
Eddig ezt használtuk és most se Tescoban,se DM-ben,se Rossmannban nem találok!
2013. júl. 6. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
igen ,sajnos kivonultak Magyarországról....az első kislányomnál csak ezt használtuk nagyon szerettem....most a másodiknál ezzel kezdtem,de már nincs.....a pampers aktiv babyt használom most
2013. júl. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem nincs már valóban.
2013. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A múlt héten a pennyben még kiárusították a maradékot. Meg itt is kapsz: [link]

Én a két nagyobbommal csak ezt használtam, nagyon szerettem, a legkisebbnél is ezzel kezdtünk, most ha nem tudok szerezni Huggiest, akkor a DM saját márkás pelusát használjuk, az elég jó, vagy néha az Aldisat. Igaz, a Huggies nyomába se érnek.... A DM-es mondjuk nem rossz, de marha drága, kuponnal érdemes venni, én úgy szoktam, akkor rendben van az ára.

2013. júl. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az, mert egy nagy szar volt.
2013. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádtam a Huggiest, az egyik legjobb márka a piacon, egy nemzetközi összehasonlító teszten is az első között végzett. Az is igaz egyébként, hogy ide Mo-ra a selejtet hozták. Még így is nagyon jó pelenka volt, de amikor sikerült ugyanezt a pelust Franciao-ból beszereznem, csak néztem, hogy mekkora a különbség. Döbbenet volt, komolyan. Ettől függetlenül nekem nagyon hiányzik hogy nincs a boltokban, így nehezebb hozzájutni, rengelgetni kell vagy külföldön megvenni, ha kinn járunk valahol.
2013. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!