Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babánkkal holnap megyünk...

3 hós babánkkal holnap megyünk először hiperbe. Hordozóval visszük. Hová szoktátok tenni a hordozót a bevásárló kocsin? Vagy inkább vigyek kendőt vagy mei-tai t?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam látni, hogy a hordozóban lóbálja a férfi a babát, a nő meg vásárol.

Arra vigyázzatok, hogy kint brutál meleg van, a hiperben meg légkondi, nehogy megfázzon a baba.

2013. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Apa utálja vinni a hordozót, mert el kell tartania magától. abszolút megértem, brutál kényelmetlen. viszünk plusz rucit, sapit, köszi, h. figyelmeztetsz!
2013. júl. 6. 09:16
 3/17 anonim ***** válasza:

Van hogy beletesszük a kosár részbe,van hogy a tolikocsi elejére feltesszük. De egyébként a Tescoban és Auchanban vannak olyan tolikocsik,,melyre eleve rá van építve-téve egy hordozó rész.Ezeket bent találhatod,általában az infopult mellett,bejárat mellett.

Az első mellett vagyok,tehát vigyél kisplédet,nehogy megfázzon

2013. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
auchan ba megyünk. a tescoban emlékszem, h. van olyan kocsi, amin van "hordozó",de nem kényelmetlen az egy 3 hósnak? nem ül benne túlságosan? tehetek alá plédet? be fogom takarni!
2013. júl. 6. 09:54
 5/17 anonim válasza:
Mi 2 bevásárlókocsit szoktunk vinni, (vagyis 3-at, mert ikrek) egyikbe a gyerek hordozóba, a másikba meg vásárolunk.
2013. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én kendőben vinném, ez a legpraktikusabb és így van védve a legjobban.

Nem vagyok paramami, de egy bevásárlóközpontban sokféle ember van ki tudja milyen egészségi állapotban, én utálnám, ha rátüsszögnének, vagy benyúlnának szó nélkül megfogdosni a babát (volt már rá példa sajnos, bár kendőben is).

2013. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a fajta kocsit, amire rá van téve ilyen babaölésszerű, kb. senki nem használja. Amelyik babák még nemtudnak ülni, azoknak marha kényelmetlen lehet, akik meg tudnak, azok meg szerintem simán kicsusznak belőle még ha be van kötve, akkor is. Mi mindig a kosár részbe tesszük bele a hordozóval együtt a babát. A LIDL-ben viszont nagyon jó bababarát bevásárlókocsik vannak :)
2013. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi is 2 bevásárló kocsit szoktunk vinni,mert a hordozó lecsúszik a bevásárló kocsiról.Így az egyikbe a babát tettük(kosár részbe) a másikba meg bevásároltunk.
2013. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
én is a kendő felé hajlanék, de egy ideje feszeng benne a gyerek. mindenesetre sztem viszek ezt is, azt is. hordozó alapból nálunk lesz, azzal az a bajom, h. kényelmetlennek tűnik. egy kb. 7-10 éve vásárolt kölcsön cuccról van szó... ha lenne a bevásárló kocsin hasonló, az jó lenne, tennék alá plédet, tudnék a gyerekkel koketálni :)
2013. júl. 6. 11:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször azt látom, hogy a hordozót beteszik a kosárba és mellé teszik a cuccokat, persze attól függően mennyit vásároltok, ha sokat kellhet 2 kocsi :)
2013. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!