Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 26-28 fokos melegben baj, ha...

26-28 fokos melegben baj, ha fürdés után vizes a 3 hónapos baba haja?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de ha aggódsz, töröld meg rendesen és negyed textilpelusból csinálj neki sapit (csomózd méretre a négy sarkánál), utána kb húsz perccel már leveheted. De szerintem 25 fok felett már nem baj, ha nem adsz rá sapit fürdés után.
2013. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig adok rá egy kissapit, amíg megtörlöm, meg bekenegetem, felöltöztetem, addig meg is szárad neki. Én nem szívesen hagynám vizes hajjal, bár tuti nem lesz semmi baja.
2013. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem baj, csak töröld meg jól, és szerintem nem baj ha egy vékony sapit is adsz rá, nagyon pici még nehogy megfázzon
2013. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sapka?? :)

Nem cukorból van, hanem gyerek.

Én direkt picit nedvesen hagyom a fejét, ez is hűti, általában estére 25-27 fok van a szobánkban.

2013. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!!! :)

Gondolj arra, hogy akár izzadhatna is a kis buksija.

Ne aggodalmasodj! Gratulálok a hajas babádhoz!

2013. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én fél éves koráig minden nap megmostam a lányom haját, és jó kis hajas baba volt már születésétől fogva. Soha nem adtam rá sapkát, újszülöttként sem, csak jól áttöröltem és nedves maradt a haja. Soha nem lett tőle baja, kb 26-27 fok volt rá állandóan!
2013. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont, mint az utolsó. Nem adtam rá soha sapkát fürdés után, és semmi baja nem lett.
2013. júl. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem adtam a lányomra sapkát fürdés után, még akkor sem ha ettől hűvösebb volt a lakásban! Sosem fázott még meg ettől pedig már 15 hónapos.
2013. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!