Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinel 1 gyermek van, miert?

Akinel 1 gyermek van, miert?

Figyelt kérdés
Nalunk 1 van es sajnalom a lanyom,mert ha mi nem leszunk,akkor senkije nem lesz. De nem tudunk tobb gyereket vallalni,mert nincsenek csaladjaink es sehonnan nincs segitseg. Ertve ezt a vigyazasra,vagy ha barmi gond van senkire nem tudjuk bizni. Meg persze az anyagiak is kozrejatszanak....

2013. júl. 6. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom 90%-ban akiknél egy gyerek van az azért van mert az anyagiag nem engedhetik meg a másodikat.

Teny és való elég sok penzbe van egy gyermek és minél nagyobb annál több pénzbe lesz..

Valószínű hogy a kisfiamnak sem lesz testvére :-(

Ha csak valami sz:erencse be nem üt

2013. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A férjem nem szeretne többet,pedig segítség van,az anyagiak megvannak hozzá...
2013. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi csak az anyagi helyzetünk miatt nem vállalunk második babát. Egyébként 2 gyereket szerettem volna mindig. Egyébként segítségünk nekünk sincs, de azt nem akadályozna.
2013. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

10 gyermekem is lehetett volna, ha csak az anyagiakat nézzük, mégis csak egy lett.

Tudom, hogy nem lesz jó Neki, ha mi már nem leszünk, de nekem sem volt testvérem, és nem is érzem a hiányát.A férjemnek viszont van, de 15 éve nem beszélnek.

2013. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért nincs csak 1,mert nagyon fiatalok vagyunk,nem akarok kiskorkülönbséggel gyereket,nem éreztük még,hogy szeretnénk másikat 3-4-5 évnél hamarabb,ki tudja mi lesz egyelőre se anyagilag sem lelkileg nem fér bele se második se harmadik.
2013. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Kedves utolsó! Addig is forgasd a Helyesírás szabályai című könyvet, mert ezt az írást fizikai fájdalom volt olvasni...
2013. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
te nagyon kedves ember vagy.....diszgráfiás vagyok előfordulnak hibák kedves utolsó de te biztosan tökéletes vagy
2013. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Anyagiak miatt egyenlőre nem merjük bevállalni a második gyerkőcöt. Egyébként 4 éves a kisfiam. 31 évesek vagyunk a férjemmel, úgy vagyunk vele, hogy majd látjuk mi lesz 2-3 év múlva, mert hogy 34 -35 éves koromig még vállalnék még egyet , ha lesz rá lehetőség. Persze ha gyógyszer mellett terhes maradnék, nem vetetném el, arra nem lennék képes. Férjem is ezen a véleményen van.
2013. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mert (egyenlőre?) nem vágyunk újra gyerekre. Most kerek így az életünk.

Nem akarok azért szülni, hogy legyen testvére, hogy kicsi legyen a korkülönbség, hogy újra jó gyed-et kapjak stb. Azért szeretnénk majd gyereket, amiért a lányunkat is vállaltuk: mert vágyunk egy babára, gyerekre.

2013. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyelőre a kislányunk is még csak pocakban van meg, bár már igazán kijöhetne, de szóval eddig ezért van egy gyerekünk. Nagyon szeretnék legalább kettőt, de nem tudom mikor tudunk még egyet bevállalni.
2013. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!