Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinél kb.2,5 év van a két...

Akinél kb.2,5 év van a két gyermek közt, az leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy melyik gyerek milyen alapkarakter, mert sztem számít. köszi!
2010. szept. 29. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

1.gyerek fiú 5 éves múlt nyáron.Ő kifejezetten nyugodt,nem akaratos,amolyan lassú víz partot mos típus:)

2.gyerek lány,múlt hónapban volt 3 éves(25 hó van köztük)és egy valóságos sajtkukac:)))Irtó mozgékony,nyughatatlan csajszi!Hisztis,akaratos,vadóc:)

3.gyerek fiú(9 hónapos)Ő is inkább nyugodtabb!Bár azt állandóan eléri,hogy az ölemben legyen:)

Nagy vonalakban ilyenek Ők:))Nem mondom,hogy könnyű így de nagyon jó!!!!Annyi szépet és örömöt kapunk,hogy ha rájuk nézek minden baj megszépül vagy elszáll:)))

2010. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2 éves, és 5 hónapos volt, mikor a kislányunk megszületett.

Kisfiunk most is, és kisebb korában is inkább lányos, szelidebb volt. Várta is a hugicát.

Ennek ellenére meg kellett küzdenünk a tesvérféltékenységgel. Pár hétre teljesen kifordult magából. De nem engedtünk a 21-ből, következetesek voltunk vele. Nem engedtünk meg semmi olyat neki, amit addig nem lehetett. Így végül helyre állta a rend. Elég volt nekem, és a férjemnek is átvészelni egyébként. Már a kicsi is az oviba készülődik.

Sokat játszanak együtt, szeretik egymást. De persze azért veszekedésből sincs hiány.

2010. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem a kislányom szintén örökmozgó, kisbaba korában sokat síró, nyűgös, akaratos, sajtkukac. körötte forogjon a világ, akkor jó (21 hónapos múlt). vsz hogy terhes vagyok...akkor lenne 2,5 mire megszülök. nagyon remélem, hogy bejön,amit gyakran hallok, hogy a két tesó ellentéte egymásnak, és lesz egy jó alvó, békés kisbabám.... :))))
2010. szept. 29. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
2.5 eves volt a lanyom amikor a fiam megszuletett.Nalunk akkor kezdodtek a gondok amikor a kis ocsi elkezdett maszni. A lanyom 3 eves koratol 4 eves koraig nagyon feltekeny volt es durva volt a kis ocsivel.Ez az idoszak borzalmas volt szamomra.Ma 6 es 3.5 felevesek es imadjak egymast es nagyon jol elvannak egyutt.
2010. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!