Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Később pohárrá alakítható...

Később pohárrá alakítható itatópohár létezik?

Figyelt kérdés

Ilyen bruin van nekünk ilyesmit keresek.Már nem veszek még egyszer ilyet, mert leszakadt a csőre egy nap után..:/ Pedig olyan jó kialakítása van.

bebibolt.hu/index.php?main_page=product_info&products_id=18403&zenid=ff9d6cbc85af0b7eb486d2a465a9e549


2013. júl. 7. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van:

[link]

Igazából csavaros a fedele, de rendes pohárként is simán használja a babám, tető nélkül.

2013. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az ikeából kaptunk egy szettet békás van hozzá csőrös itatópohár aminek le lehet venni a tetejét van két füle is amit meg tud fogni ês simán pohárr lehet alakitani. Van hozzá előke is.

[link]

2013. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első! Milyen ez a TT itatópohár, szelepes a csőre? Egy lyuk van rajta?Ha lezárom a kupakot akkor nem folyik orrán száján? Csak azért kérdem, hogy lehet-e vinni pl. táskában anélkül, hogy úszna a tatyó.Ja és nagyon lassú folyású, mert ez én lányom már 15 hónapos.Neki már nem biztos, hogy eléggé jönne belőle.Neked mennyi idős a babád?

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. júl. 7. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, szelepes, 1 nagyobb lyuk van rajta, és nem folyik. Én is azután vettem hogy másik márkájú pohár szétáztatta a táskám belsejét :D De ez nekünk bejött, megvettük a nem füles verzióját is, az kicsivel nagyobb, de azt is ügyesen használja tetővel is tető nélkül is. 16 hónapos a kiscsaj amúgy, és türelmesen szívogatja amíg ki nem jön az a mennyiség ami kell neki :)
2013. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem folyik. Ezt jó hallani.:) Akkor ez lesz a nekünk való azt hiszem.ÁÁ szóval van nagyobb is, mindjárt utána is guglizok :D Köszönöm a segítséged.Szép napot.
2013. júl. 8. 12:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott egy kérdés. Nem tudom kivenni a képről, hogy a csőr a szélén van picit vagy teljesen a közepén? Ez azért fontos, mert ha a közepén akkor az nekünk nem jó.Lányom nem szereti azokat, mert nem bírja megdönteni annyira, hogy elérje a szelepet a víz.:D
2013. júl. 8. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem sokkal nagyobb, csak egy kicsit :) Ha még nem találtad meg esetleg, linkelem ezt is:

[link]

Nem középen van a csőr, szóval ha jól tartja mindent ki tud inni belőle. Persze a jó tartásban néha segíteni kell.. :)

Köszi szépen, nektek is szép napot és jó babázást :)

2013. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kicsi füles és a nagy fül nélküli csőre között van különbség kedves 4es? Úgy értem, hogy mivel a kicsi 9 hótól a nagy meg 12 hótól van így lehet, hogy gyorsabb folyású? Nem tudom eldönteni, hogy kicsi vagy nagy. A kicsi a fül miatt kellene, mert azokból könnyebben iszik a csajszim egyedül, de lehet, hogy az már lassú neki..nem tudom.Mivel neked van mind a kettő segítesz nekem, hogy van-e köztük különbség a méretükön kívül?
2013. júl. 8. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:

2. kivételével mind az első vagyok :)

Megnéztem, kívülről ugyan akkora a kettő, a szelepeket meg össze-vissza használom, nem tudom melyik-melyik, de nem látom hogy a kislányom jobban preferálná valamelyiket, szóval szerintem egyformák, a 12 hós csak a formájában más, nagyosabb.

Ő mindkét formájú poharat szereti, tudja h a füleset a fülénél fogjuk, a nem fülesnél meg az egész poharat kell. Én a nem füleset jobban szeretem, az már olyan átmenet a "nagyokhoz" :)

2013. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!