Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan itatópohár, ami...

Létezik olyan itatópohár, ami nem szelepes? És nem kell úgy szívni, hogy behorpadjon a gyerek homloka!

Figyelt kérdés
És az sem lenne elhanyagolható,hogy ne folyjon az egész a táskámba ,ha megyünk valahova:)Vagy ez túl sok kérés egyben?Valakinek van valami jó ötlete?A szívószálas poharak kivételével...azt sajnos csak rágcsálja.

2012. febr. 3. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rossmann babydream (magas, karcsú, szilikon fejű és NÜBY), vagy DM Babylove-os(kis tömzsi, fogantyús üveg, szilikon fejű, szintén NÜBY).

Nálunk ezek váltak be.De amúgy a Müllerben is van a karcsú típusból csak ott NÜBY néven is fut.Nekünk nagyon bevált :)

13 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szuper köszi!:)

Megyek a DM-be(az van itt)és megnézem.Vettem egyet a Tescoban múltkor valami ,Baby bear vagy valami ilyesmi,de fele mindig a táskámban van a víznek...és nem csőrön folyik ki,hanem a tetőnél :(

2012. febr. 3. 14:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés,engem is érdekelne...
2012. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia.En egyszeruen kivettem a szelepet mert ha abbol adtam neki akkor bizony nem ivott nemhogy eleget szinte semmit.A palankazo taskaba szokta beletenni van benne egy tarto ami biztosan tartja es nem folyik ki.Ez is csak addig jo megoldas amig hasznalom a pelenkazo taskat hogy utana hova teszem hogy ne follyon ki,azt en sem tudom.
2012. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Nüby-s van, össze kell harapnia. Néhány nap alatt megtanulta, nagyon szereti.
2012. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem Tommee tippe van, ilyen.


[link]


Kortyra jön belőle, de ha fejre fordítom és megrázom semmi. :-) És jó is zár.

2012. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, de nem tudom hol lehet kapni. Én egy turiban vettem újonnan 200 Ft-ért.:)

Az itatócsőrt le lehet hajtani ha nem használod, vagy táskába teszed, ezzel van elzárva, és nem folyik ki belőle semmi. Nem szelepes, és a kupakot leszedve pohárként is használható.

Én nagyon szeretem, mert az Aventes itatókból mindig kifolyik a víz, hiába ott a szelep.

2012. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, lemaradt a link:

[link]

2012. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az auchanba vettem egy névtelen márkát nekem az is szempont volt, hogy ne szilikonos legyen, mert 2 nap alatt kiharapja. Ennek múanyag a csőre. Szelepes, de azt kivettem belőle, viszont így folyt. Így kitaláltam, hogy az innit egy üvegben viszem magammal. Amikor kell neki akkor fél perc alatt beleöntöm és megissza.
2012. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mostmár van miből mazsolázgassak!

2012. febr. 4. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!