Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik itatópohár vált be?

Kinek melyik itatópohár vált be?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nem iszik egyedül a 15 hónaposom.Már számtalan itatópoharat kipróbáltunk.Mindegyikből ivott, de már jó lenne, ha egyedül is menne neki.Ilyen sportszelepesek vannak neki:

MAM: [link]

Tomme tippee:

[link]

A gond amiért nem tud egyedül inni(szóval én fogom és úgy iszik) szerintem azért van, mert nem dönti meg eléggé és nem éri el a szelepet az innivaló.Nem tudom lehet, hogy az itatói voltak eddig sz@rok.Már nem tudom ilyet vegyek, tanácstalan vagyok.Vannak ezek a szívószálasak, de ha olyat veszek akkor attól félek hozzászokik, hogy nem kell dönteni és nem fog tudni sokáig pohárból inni..Segítsetek!



2013. jún. 29. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 3. Avent után lett elegem, és azt hiszem, nem bennünk van a hiba, mind folyik.:)

Most a Tommee Tippee Explora jött be, puha a feje, nagyon kényelmes, könnyen tisztítható, és nem csöpög.

Szerintem töltsd meg jobban, rá fog jönni. Az én fiam utálta a csőröset, most meg csak pohárból akar inni. Azért vettem ezt, mert úton nem folyik, és ha inni akar, le tudom venni a tetőt anélkül, hogy utána mindenhol folyna.

Nekem a szívószálasak nem váltak be a lányommal, mert nem tudtam rögtön kimosni, és nem itta meg persze egyszerre az egészet, nem tudtam normálisan tisztán tartani. Lehet, hogy a maiak már jobbak...

Olyat vegyél, aminek nem a tető közepén, hanem a szélén van a szelep. Azt nem kell annyira dönteni, olyan, mintha pohárból inna.

2013. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Melyik tommee tippe vált be nektek? Betudod linkelni?
2013. jún. 29. 22:36
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én is kezdek rájönni, hogy mind folyik.. :D
2013. jún. 29. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Avent volt/van. Egyik sem folyt, pedig már a 3.-at nyúzzuk.

Most a kislányomnak is olyat vettem, de ő még nem használta, remélem nála is be fog válni.

2013. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Belinkeled melyik az?
2013. jún. 29. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nekünk ez az Avent NEM jött be, mind csöpögött. Ezek szerint csak nincs szerencsénk.:) [link] Pedig szeretem az Aventes cumikat...


És ez az, ami nagyon bejön, nem csúszik, nem borul fel, ha mégis, nem folyik: [link]

2013. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, ez a húgom profilja, de én vagyok az.:)
2013. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is van jó pár fajta.

Mam-mal kezdtünk az borzalom, én se nagyon tudok belőle inni, olyan béna az egész:

[link]

Aztán vettem Tommee T-t, az nekünk is bejött, csak a pici van belőle, és hát így hamar nálunk is kialakul az a helyzet, hogy nem dönti eléggé. De szerintem ha nagyobbat vennék belőle, akkor az is megoldás lenne. Szóval szerintem ez jó, az, amit az 1. válaszoló belinkelt

[link]

Tényleg nem csöpög, jó konstrukció.

Vettem egyébként szívószálas Aventet is, azzal sem jutottunk sokra, mert egyrészt nem hogy csöpög, volt mikor rendesen ömlött belöle, másrészt összerakni is nagyon körülményes, és a lányommal nem tudtam megértetni, hogy ne döntse, mert akkor a szívószál nem ér bele. Pedig szívószálas dobozos üdítőt gond nélkül iszik, az utolsó cseppig...

[link]


Én egyébként most ilyet fogok venni, mert szerintem ebből jól ki lehet inni, mert a szélén van a csőr, és már olyan, mintha pohárból inna, mert a széléről kell inni, persze szelepes ez is...

[link]

2013. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8. válaszoló vagyok, csak gondoltam leírom a tapasztalatomat az itatópohárral, amit mi vettünk most:

[link]


Bejött:) Az utolsó cseppig ki tudja inni belőle a lánykám az üdítőt, úgyhogy nagyon örülök neki, hogy végre elfelejthetjük a cumisüveges teát, ami egyfolytában kicsöpögött a bútorokra, padlóra, mikor itt-ott hagyta...

2013. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad.:) Nem csöpög? Mert úgy látom, hogy nincsen kupakja és ha csöpög akkor nem nagyon lehet vinni sehova..
2013. júl. 4. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!