Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csőröspohár mikortól adható?

Csőröspohár mikortól adható?

Figyelt kérdés

#baba #etetés #csöröspohár
2013. júl. 7. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor itatni akarod, fél éves kor után. Hogy mikor fogadja el, vagy egyáltalán elfogadja-e, az egy másik kérdés.


Nekem egyik gyerekem sem használta.

2013. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vettem neki 6 hónaposan. Akkor még nem tudott belőle inni. A héten ( 8 hónapos múlt) újra próbáltam. Most sikerült innia már belőle. Nem mindig, valamikor csak rágja(még nincs fogunk), de legalább már tudja,hogy hogy működik.

Egyébként mi mamosat vettünk,mert mamos cumisüveget is használtunk.

6 hós kora előtt felesleges,mert nem hiszem,hogy érett még rá!Több embertől hallottam ezt!

2013. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. nekem 5 és fél hónapos a pici. nekünk sincs fogunk és nekem is mam-os cümisüvegem van. abból tud inni. meg aventos.
2013. júl. 8. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hós volt a fiam amikor kapott Disney-set. 7-8 hónapos korában kezdte megérteni. 9 hónaposan nem volt hajlandó cumisüvegből inni,csak a tápszert. Most 17 hónapos és már egyáltalán nem iszik belőle,pedig van itthon 5 darab is belőle. Üvegből hajlandó csak. Gondolok itt a Kubus üvegre,Vitatigris és a gyerekeknek való üvegekre,de ezeknek hála 17 hónaposan már tud pohárból inni,anélkül,hogy kifolyna a szájából :) Ahogy más is írta 7-8 hónapos korában rá ér venni neki :)
2013. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hűha, akkor nekem csodababàm van.4 hònapos kora T.Tippee itatòja van ès imàdja.Egyébkènt 4 hònapos kortòl is ajànlott...
2013. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!