Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi vált be? Mert már...

Kinek mi vált be? Mert már nagyon ki vagyok az éjjal-nappal ordítástól

Figyelt kérdés
A kislányom sajnos tápszeres. Először a Milumil Optimát adták neki a kórházba, amint haza jöttünk az orvos ha1-RE váltotta, amitől székrekedése volt és szörnyű hasfájása. Most a komfortot írták fel, szegénykém tekeredik, nem tud kakilni, mert kemény a széklete, csak ha kúppal tudja kinyomni.
2013. júl. 8. 05:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írass Anyatejet.
2013. júl. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nem tudom mennyi idős a babád.Az enyém öt hetes.Milumil start HA-t kap.Nálunk a múlt héten jelentkeztek hasonlo dolgok.Espumisan cseppet vettem.Nálunk lekopogom úgy néz ki beválik.A hasfájáson es a szekrekedesen is segített.Ha gondolod probaljatok ki,vesztenivalotok nincs.1500 forint körül van es ha a kicsinek nem valik be majd ti felhasznaljatok.
2013. júl. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kup helyett szélcső??
2013. júl. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Milupa Fermentált tápszer. Pont ilyen problémákra fejlesztették ki.
2013. júl. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a sima Milupa 1-et használom 2 hónapos kora óta. Semmi mást soha nem használtunk. Tökéletesen bevált. A lányom nagyon szereti. Minden nap van tőle kaka, nem bukik vissza, nem pattog ki tőle, gyönyörűen fejlődik. Semmi HA-t nem használtunk. Persze nem is allergiás.
2013. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként ezek a tipikus tünetek amikor nem jó a ygereknek a tápszer. Váltsátok le egy olyanra amitől ezek a nem jönnek elő. Mert ez nem normális h így kakáljon. Megszokja egy idő után a szervezete h így kakál.

Próbáljatok meg egy sima egyszerű tápszert. Semmi HA meg hasonló. Ha allergiás is a baba mindjárt meglátod rajta az első etetésnél. Semmi olyan hatása viszont nem lesz ha allergiás h baja legyen. Ettől nem kell félni. De ha ez se jó a gyomrának kb ezeket fogod ismét tapasztalni.

2013. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekünk is volt egy időszak hogy nehezen kakilt és a doki azt javasolta hogy ittasak vele kamilla teát úgy hogy 1decihez 1kocka cukorral jó feketére főzzem ki és etetés előtt 10-20ml igyon meg. pár nap alatt szépen rendbe is jött. mi is a milumil optimát kaptuk de bukott tőle és váltottunk a humana baby fitt plus-ra. 2,5hónapos a babám.
2013. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Novalac tápszert ajánlanám,mert van olyan közte ami jó hasfájásra és székrekedésre. 400 grammos kiszerelésben van.
2013. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak sokadik próbálkozásra a Humana Digest Plus vált be, nem szűnt meg a hsfjás teljesen, de legalább a kaki rendeződött
2013. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7 hetesek vagyunk.Vissza álltunk most a sima optimára,ezzel csak annyit értem el hogy már nem ordít reggeltől estig.

De lehet idő kell a szervezetének is hogy átálljon rá vissza és utána rendbe jöjjön a szervezete és kakilni is tudjon???

Ha igen akkor kb mennyi időbe telik??

2013. júl. 9. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!