Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám "rászoktatni" a...

Hogy tudnám "rászoktatni" a babámat, hogy nappal néha mellettem aludjon el?

Figyelt kérdés

Próbáltam többször melléfeküdni, énekelni, paskolni, de nem tud elaludni így és éktelen nagy ordításba kezd.. Járt már valaki így?

8 hónapos lesz és nem egy könnyű "elalvó".



2013. jún. 24. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem erre ne akard rászoktatni,mert nem jó, az ágyába aludjon el,még pedig egyedül,tanítsd meg rá.
2013. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem miért akarod feltétlenül hogy a jelenlétedben aludjon el... Az én két fiam csak úgy tudott elaludni már egész kicsi koruktól kezdve, hogy puszi, simi, kimentem és pár perc múlva már aludtak is... Ez elég hálás dolog...
2013. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem tennél jót vele, ha erre rászoktatnád. A fiam is csak úgy tud elaludni, ha senki nincs a szobában, különben azt hiszi játék van.
2013. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szerencsések vagytok, hogy ilyen jó alvó gyerkőceitek vannak! :) Az enyém sajnos baromi nehezen alszik el, általában cipelni, ringatni kell, vagy babakocsi... Azért gondoltam ezt a melléfekvős dolgot, mert ha elmegyünk valahova pl. a strandra vagy anyósnál is el tudjon aludni.. Bár én sem vagyok híve a közös alvásnak, ezért is van külön szobája és a kezdetektől a kiságyában alszik éjszaka.
2013. jún. 24. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok nem jó alvó a fiam van hogy 10szer vissza kell menni vele az ágyához,de már piciként megszoktattam,hogy fürdés puszi után megy az ágyába és kijövünk mellőle egyedül alszik el,de mindig sok gond volt az alvással 3-6 hónapos kora között pláne,és mióta új ágya van folyton csavarog
2013. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül akkor tudott a babám velem aludni az ágyon, amikor egy olyan időszaka volt, hogy 5-7ig este fent volt, hiába volt fáradt, nem tudott elaludni az ágyában, kizárólag így. Fektesd le az ágyra, húzódj nagyon közel hozzá, simogasd, fogd meg a kezét. lehet, hogy nem az első alkalommal, de sztem idővel el fog tudni így aludni, ha csak egy kis időre is.


De próbáld meg úgy is, hogy például félig ülő helyzetben vagy és a hasadra teszed a babád, simogatod a hátát közben. Sztem így elpihen talán úgy, hogy az ágyán kívül másutt is tudjon aludni.

2013. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a tanácsot! :) Akkor próbálkozni fogok, hátha egyszer sikerül..
2013. jún. 24. 11:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2013. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!