Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Babátokra és rátok...

Anyukák! Babátokra és rátok mennyit költ a párotok/férjetek egy hónapban?

Figyelt kérdés
Gondolom közös kasszán vagytok, de kb. mégis mennyi az az összeg, amit költ rátok külön-külön? Családi programokat ki fizeti?
2013. júl. 8. 12:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már feltetted...
2013. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, utolsó válaszoló, de én még biztos nem tettem fel ilyen kérdést!
2013. júl. 8. 13:08
 13/21 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok a bunkó??Ezek szerint nem tudtad értelmezni a kérdésem.Mert annak,hogy a párod előtte jól keresett és dolgozott,mi köze ahhoz,hogy te csak GYES-re szültél?

Vagyis hogy te előtte nem dolgoztál???!!

Miért kell így gyereket vállalni?

2013. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Na látod, hogy mégsem gondolkodsz! De dolgoztam, csak nem volt meg az 1 évem, akkor párom még jól keresett! Azóta is megvan a munkaviszonyom!
2013. júl. 8. 13:11
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha megvan a munkaviszonyod, vissza tudsz menni és nem csak a gyes lesz.
2013. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen ám, de 2 műszak és este nem tudná ki megfürdetni a babám. Anyukám este 10-ig dolgozik, a párom ugye meg csak hetente jön. Ha még bölcsibe is adnám, amit egyelőre még nem szeretnék, mert még csak 11 hónapos, akkor sem lehetne az estét megoldani, mert a munkahelyemen a délutános műszak este 11-ig tart.
2013. júl. 8. 13:41
 17/21 Szilvi01 ***** válasza:
61%
Mi külön kasszán vagyunk, én gyedet kapok ebből veszem a pelenkát,zödség gyümölcs, babas dolgok, tápszer, fizetem a sajat telefonszamlamat es hitelemet plusz tankolok a kocsimba,ezzel el is ment a pénzem. Ő fizeti a rezsit, a saját hitelét, benzin stb. Nekünk nem ad egy vasat sem, 14 honapos fiunknak még semmit nem vett se egy játékot se egy ruhát..
2013. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%

Kedves utolsó!

Hogy lehet egy ilyen emberrel együtt élni??

Minek az ilyennek gyerek?Nem érdekli a párodat,a saját gyereke?Elvárja hogy mindent te vegyél meg neki!?

Én biztos nem hagynám annyiban!

2013. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit unalmas már ez a "csak gyesre szültél" szöveg.Oké, vannak olyanok,akik direkt szülnek csak gyesre, gondolván,hogy valaki majd eltartja őket,de mi van azokkal,akik dolgoztak keményen,mégsem jár nekik a GYED?Gondolok itt azokra,akik határozott idejű munkaviszonyban álltak és lejárt a szerződésük,vagy éppen hogy lecsúsznak a jogosultságról(pl.1-2 hónap hiányzik hozzá). Miért kell őket lenézni?Miért rosszabbak ők,mint akik mondjuk 13 hónapot dolgoztak?csak azért mert teszem azt,nem volt szívük elvetetni a babát,inkább sajnálni kellene őket,hogy ennyi pénzből kénytelenek élni,nem lenézni őket.Inkább az a szégyen,hogy ennyi Gyessel szúrja ki a szemüket az állam,ami még éhen halni is kevés..
2013. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó válaszoló! Én is így gondolom! Pár hónap híján maradtam csak le a GYED-ről! Arra meg hiába vár az ember, hogy gazdag legyen és tuti fix munkahelye legyen! Sosem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő! Nem így kell családot alapítani! Mert, ha így gondolkodtam volna, akkor sosem lett volna gyerekem!
2013. júl. 8. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!