Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tehetném boldogabbá a 10...

Hogy tehetném boldogabbá a 10 hónapos fiamat?

Figyelt kérdés
az apja külföldön dolgozik,csak hétvégente jár haza. Ilyenkor minden szuper,együtt a család,a fiam hablatyol,vigyorog,jókedvű,látszik,hogy boldog. Nincs gond az alvásával,sem az evésével. De amint jön a hétfő,kezdődik... Egész nap lógatja az orrát,a világ fájdalma kiül az arcára,nem örül semminek,nem akar játszani,evés közben türelmetlenkedik,elaltatni alig lehet.
2013. júl. 8. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 10 hónapos. Nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen szinten felfogja a dolgoka egy ekkora gyerek.

Nálunk igaz, minden este hazajön az apja, és örül is neki, de az az igazság, hogy kimondottan szomorúnak még nem is láttam. Hisztisnek, nyűgösnek már láttam, na de boldogtalannak??!!

HA mégis így érzed, nevettesd, bohóckodj, az elbújós játék nálunknagy öröm, a bátyust nézni szintén nagy öröm. Ma pl. játszóztunk, és el volt ájulva a nagyobbaktól na meg a hintától, homoktól... Próbálj neki ilyesmi programot csinálni és nem fog az apukáján agyalni. :-)

2013. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 hósan kezdett nagyon dúrván fogzani, és borzasztó nyűgös volt, úgyhogy elkezdtünk uszodába járni, hogy feldobjam egy kicsit. Nagyon jó ötlet volt, imádta!
2013. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem az apja miatt bánatos,hanem te vagy bánatos és ezt érzi.Ő még kicsi,nem is érdekli az apja különösebben.Lányom is imádja az apját mégis az én hátsómban van állandóan,pedig minden nap látja az apját,aki sokszor vigyázott már rá stb.9hós a törpike.
2013. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet abban valami, amit a 3. válaszoló írt.

Próbáld sok helyre vinni, másfelé sétálni, élményeket adni, sokat játszani vele. Ez mindkettőtöknek jó lesz.

2013. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!