Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném a bnőmet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném a bnőmet még boldogabbá?

Figyelt kérdés
Próbálok neki kedveskedni, sokszor adok neki csokit, bújok hozzá, törődök vele; mégis azt érzem, hogy nem vagyok elég jó neki-nem nagyon viszonozza. Mit tehetnék hogy még boldogabb legyen mellettem?(1éve vagyunk együtt)
2010. máj. 27. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem viszonozza, akkor nem az van, hogy nem vagy elég jó neki. Hanem túl jó vagy neki. Úgy tűnik, hogy te csak adsz, és kapni nem nagyon kapsz. Beszélj vele, hogy azért neked is jól esne egy kis kényeztetés.
2010. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

más csajok előtt éreztesd vele, hogy ők senkik a te bnődhöz képest

pl az expasim egyszer azt mondta egy havarcsajnak:

"de jó a felsőd!nem adod kölcsön a bnőmnek?"

ennél nagyobb elégtétel nincs, egy nő számára, amikor másik nő előtt kiemelik!(vagy felemelik?)

2010. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy mit érez, és mit gondol a kapcsolatotokról. Ha szeret, akkor viszonozza.
2010. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Töltsetek együtt több időt,csináljatok közös programokat,tuti érezni fogja,hogy nagyon szereted őt.:)
2010. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,azt kihagytam,hogy hány évesek vagytok?
2010. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kérdésen elcsodálkoztam... azt hittem, ilyen fiúk már nem léteznek. :) Szerintem magát a kérdést elég lenne megmutatni a barátnődnek, ha szeret, értékelné az igyekezeted. ;) Egyébként 1 év után lehet kicsit unja már a dolgot, fel kéne dobnotok valamivel a kapcsolatotok... vidd el pár helyre, töltsétek izgalmasabban a közösen eltöltött időt. :)
2010. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is akkor vagyok a legboldogabb, amikor más lány előtt érezteti, akármilyen szép legyen is az a lány, hogy neki én vagyok a legszebb.


18:23-nak: ez biztos, hogy bók volt a részéről??? Mert azt is jelentheti a jó a fölsőd, hogy jó a melled. Hallottam már fiút így flörtölni. Azt mondta, jó a pulcsid, közben meg arra értette ami alatta van. Ilyen értelemben viszont akkor ez pont nagyon nem az volt, aminek te értetted. De lehet hogy tévedek.

2010. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kipróbálok majd több dolgot is.Én 18/f ő 16/l
2010. máj. 27. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:

"de jó a felsőd!nem adod kölcsön a bnőmnek?"


Azt nem mondta hozzá az exed, hogy "biztos teveszőrből van, azért kétpúpú"? Nem tudom, ha ilyet mondanék a barátnőm előtt egy másik nőnek, szerintem nem dícséretnek fogná fel, hanem lecseszne, hogy mi bajom van az öltözködésével :)

2010. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom,teljesen illik ránk a kérdésed. A kor, a bánásmód minden. Feltettem egy hasonló kérdést én is,hogy a barátom miért ilyen,amilyen te...

Akkor nincs egyedül.

2010. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!