Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A járni még nem tudó, csak...

A járni még nem tudó, csak bútor mellett totyogó babádra bentre adsz cipőt? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem adtam.
2010. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, ilyenkor még nem kell, csak majd ha már önállóan kapaszkodás nélkül megy, utcán is.
2010. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém már fél éve jár.Csak akkor adok rá cipőt, ha muszáj.A lábfej izomzata jobban fejlődik, ha csak zokniban vagy mezítláb járkál.
2010. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem adok a babámra cipőt, a lakásban!

2010. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, most 11 hónapos a lányom, kb 7 hónapos korátol van puha talpú cipője, mert korán elkezdett mászkálni. Csak azért vettem neki, mert hideg nagyon a parketta a házban, és a zoknit mindig lehúzta. Különben ez olyan mintha nem is lenne a lábán semmi, szóval nem árt neki egyáltalán.
2010. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én a www.brumicipo.hu oldalon vettem
2010. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell,jobban alakul neki a lábboltozata,így kell neki meg tanulni járni....
2010. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs hideg elég a zokni.Kintre a puhatalpúakat ajánlom én is.Többféle van,jól szét kell nézni!!
2010. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!