Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket válasszam? Milyen...

Melyiket válasszam? Milyen olcsóbb autósülést érdemes venni 0-18 kg-ig?

Figyelt kérdés

a baba már 74 cm, 9,5 kg.


[link]

[link]

[link]


2009. okt. 18. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Vatera, Teszvesz, Express, Boltamarson, Startapró, stb.

Érdemes szétnézni ezeken a helyeken is.

2009. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én a másodikat néztem ki a Brendonban,szerintem az ára sem rossz.Körbenéztem vaterán,teszveszen,de ami jó állapotban van,annak az ára sem olcsó(plusz a posta).De lehet,hogy csak nekem nem volt szerencsém!
2009. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem beledumálni akarok, de én nem ezt a súlyfekvést választanám, hanem a 9-36 kg. lehet, hogy drágább, de akkor nem kell másikat venni, hanem majd már csak ülésmagasítót.
2009. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is,mint ahogy az utolsó írta.mert akkor még kell venni később még egy ülést ugyanennyiért vagy drágábbért.
2009. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 9-36kg-al az a probléma,hogy ált.nem dönthetők több fokozatban,de lehet találsz olyat is.Én sem a 0-18kg-ba gondolkodnél,hanem a 9-25kg-ig .Ezek több fokozatban dönthetők,van olyan állása is mint a hordozónak,tehát biztonságos,akkor is,ha nem tud ülni rendesen.
2009. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miert nem 9-18kg-ban gondolkodsz? Azok biztonsagosabbak, mint a 0-18kg, több tesztet is csinalnak rajuk. Altalaban alvasi pozicioig dönthetök azok is. Probaltam valami infot a tesztekröl keresni, az alabbit talaltam. Ha esetleg tudsz nemetül az oamtc vagy adac honlapokat ajanlom, ott sok info van. Meg egy fontos: altalaban erdemes magaddal vinni a gyereket es beleprobalni.

[link]

Nekünk is lassan mar a következö fokozat kene, mert nagyon hosszu baba, de meg nem tud ülni. Athidalo megoldas lehet gyereküles berles, en Becsben elek, itt van ilyen lehetöseg az oamtc-nel, nem tudom otthon van-e.

2009. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, meg valami. Hasznaltan nem tanacsoljak az ülesvetelt, mert nem tudod mi törtent vele, nem latod, hogy a belsö resz meg van-e repedve vagy sem es ez a lenyeg. Ha sokat utaztok, en egy jo közeparasat javasolnek, vegülis 3-4 eves korig jo, sokaig hasznaljatok.
2009. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 0-18-ig való Nania Travel Easy ülésünk van.

Igaz,ahogy látom mi pont 2x ennyiért vettük:),de teljesen jó,a drágább sem jobb.

Én meg vagyok vele elégedve.

2009. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves válaszokat!!!!
2009. okt. 18. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!