Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik autósülést válasszam?...

Melyik autósülést válasszam? 14 kilós 93cmes,27 hós a lányom. Vagy már váltsunk a 15-36kg-os kategóriára? Ott melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Tetszik az evolva, de sajnos nem tudtam még sehol kipróbálni, főként ezért bizonytalankodok. Ez ugye 9-36ig-os változat. A boltban kipróbáltuk a 15-36osokat, Römer kid-et, meg a Cybex Solution-t, meg a Kiddy Discovery-t, ami tetszett nekem, és azt mondta az eladó, jó ez a méret már, mert eléri a gyerek válla a fejtámla alsó részét, ami a lényeg szerinte. Meg mindegyik jónak tűnik, bár részletes bemutatásban nem volt részünk, így nem tudom végülis melyik a jobb és miben. Jó lenne tapasztalatokat olvasni.

Meg egyáltalán a fő kérdésem, hogy 9-36os, amiben még van saját biztonsági öv, vagy a 15-36os méretet válaszzuk?


2010. aug. 24. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne a kilót nézd hanem hogy később is beleférjen a gyerek. Mi minden gyerekülést kaptunk kivéve a 0 éveset. Függetlenül attól, hogy kicsi még a dőlés szöget nézd, hogy kényelmesen ül e benne a gyerek. Ha meg nagy az sem baj. biztonsági övet meg lehet húzni.
2010. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok, csak az én fiam 16 kiló 94 cm és 30 hónapos. Az ülésünk 18 kilóig jó, de vastag ruhával nem fér már bele széltében. Én is ezeket az üléseket nézegettem, mert jók a töréstesztek. Én is a saját üveseket nézegettem, mert nem elég magas, ahhoz hogy a kocsi biztonsági övével legyen bekötve. kipróbáltuk több alkalommal a tesóm gyerekülsével, de nem jó. Olyat nézz ami saját öves szerintem, vagyois a 9-36-ost, de talán van 15-36ból is saját öves, csak azok nem jó töréstesztesek.
2010. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, úgy néz ki a 9-36ost választom mégis, ami ugye saját öves, mert még az is az előnye, hogy az ülést magát is be lehet kötni, nem mint a 15-36osoknál, ahol a gyerekkel együtt kell az ülést is bekötni. Meg azt is javasolták még, hogy ebből a 15-36osból inkább izofixest vegyünk, mert azzal akkor rögzítve van az ülés maga, ezáltal biztonságosabb. Mostani autónkban meg sajnos nincs izofix.
2010. aug. 24. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt néztem ki.

Safety 1st Tri Safe+

http://www.youtube.com/watch?v=oIvkpFYnF4U

Még megfeleő a töréstesztje

2010. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!