Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket autósülést válasszam...

Melyiket autósülést válasszam 8 hós babámnak: Römer King Plus vagy Besafe Izi Comfort?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen dilemmáztam még tavasszal,a töréstesztje mindegyiknek egyformán jó. Akkor volt 9 hónapos a fiam, végül a Römer King Plust vettük meg, de nem bántuk meg.Szerintem nagyon szuper, a kisfiam is szeret benne ülni és aludni is :). Egy mozdulattal dönthető ha elalszik benne a baba.
2010. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nekünk Besafe van. Én is eközött a kettő között vacilláltam, végül azért lett a Besafe, mert az szélesebb, és a kislányunk nagy termetű, tovább tudjuk majd használni. Szintén könnyen dönthető, és jó magas, kilát belőle rendesen.
2010. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét ülés jó, mindegy melyiket választod.

Én is néztem ezeket, de végül chiccot vettem (az ár döntött), az is egy jó ülés, de a römer és a besafe még jobbak.

2010. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 octillery ***** válasza:

Mi nagyon sokat utánajártunk, melyik ülést válasszuk, végül a BeSafe Izi Combi x3-at rendeltünk, izofixes rögzítéssel maximálisan biztonságos, magasan van az ülés, nagyon jól kilát a lányunk belőle. és, hogy a biztonságot tovább fokozzuk, minimum 2 éves koráig háttal utazik benne.

Most 8,5 hónapos- fél éves kora óta használjuk.

2010. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!