Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mikortól meséltek...

Anyukák! Mikortól meséltek esténként a babáitoknak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb olyan 3 éves korától hallgatja elmélyülten a meséket. Most 5 éves.
2013. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak két éves korától. Előtte is próbálkoztam, de egyáltalán nem érdekelte.

A kislányom szó szerint az anyatejjel szívta magába a meséket, rendszerint szoptattam, miközben a nagynak meséltem. Ő most 15 hónapos, és már néhány hete ő maga is igényli a mesét, hozza oda a könyvet, nyugodtan végigüli, sőt a megfelelő helyen lapoz. Egészen más a temperamentuma, mint a bátyjának.

2013. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éves korától köti le, ha lefekvés előtt olvasok. Mondjuk mondókáskönyvet, vagy rövid meséket. Elég interaktív még a dolog, mert közben a képeket elemezgetjük stb. De mostmár minden lefekvés előtt a szertartás része. Már alig vártam amúgy, hogy olvashassak neki:)
2013. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 honapos kora ota. Egyszeruen teljesen lenyugszik es imadja hallgatni. Persze nem erti, de a hangsulybol meg eloadasbol erti, hogy ez nem normal beszed. Az en kisfiam imadja igy is kicsikent.
2013. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!