Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még egészség pénztári...

Lehet még egészség pénztári kártyára pelenkát venni?

Figyelt kérdés
A honlapjukon fenn van, de a gyógyszertárban azt mondták nem fogadja el... 1 éve még lehetett az tudom, lehet nem frissítették a honlapot és közben vették a támogatottságot?
2013. júl. 10. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi mindig számlát kérünk a pelusról, és utólag küldünk be több számlát az egészségpénztárhoz. Utoljára tavasszal küldtünk be pelenka számlát, akkor két nap alatt visszautalták a pénzt. Gondolom, függ attól is, hogy melyik pénztárról van szó. Melyik pénztár a tiétek? Nekem a gyerek multivitamin esett rosszul, hogy nem lehet kártyára venni, ha még a pelenkát is kiveszik a listáról, nem lesz sok ért elme az ep tagságnak.
2013. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de ez én úgy látom gyógyszertár függő. Már csak azért gondolom, mert mi 3-as tápszert szoktunk venni egészségkártyával, de volt olyan hely, ahol azt mondták, csak 2-esig lehet fizetni vele, máshol meg gond nélkül vásárolunk vele...
2013. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi szoktunk,de nem gyógyszertárban.aldisat veszek számlára és visszautalják.
2013. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én internetről rendelem a pelust meg a fürdetőt a kicsiknek, mindet egészségpénztári számlára és két nap alatt vissza is jön az összeg. mindennonek.hu nézd meg ha gondolod ott fel van tüntetve a termékek képén egy ep felírat és azokat a termékeket elfogadja a pénztár és visszaadja a pénzt.
2013. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

Ha a gyógyszertárban nem fogadják el erre a kártyádat, akkor kérj ÁFÁ-s számlát és utólag beküldve elszámolják.

Nemcsak a pelenkát, hanem a babaápolási termékeket is (teljesség igénye nélkül: popsitörlő, fürdető, babahajkefe, alvós és nyugtató cumik, cumisüveg, cumisüvegre való pótbetét, babafültisztítópálcika, hintőpor, testápoló krém és - olajok, infralámpa, hőmérő, vízhőmérő stb.)

Bárhol szerzed be ezeket (akár hipermarket, bababolt, netes rendelés, gyógynövénybolt, drogéria stb. is lehet) el tudod számoltatni az EP számlád terhére.

Arra érdemes figyelni, hogy van egy minimnális összeg, ami alatt nem utalnak, hanem bevárják a következő számlát (OTPEP-nél talán 3 eFt).

A gyógyszertárban egyébként is szerintem drágább a pelenka, mint másutt, főleg ha pl. akció van egy drogériában és van kuponod vagy pontod stb.

Szép napot:

2013. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!