Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell itatni az édeskömé...

Hogyan kell itatni az édeskömény teát a hasfájós 2 hetes kisbabámmal?

Figyelt kérdés
Mennyit és milyen gyakran kell neki adni?
2013. júl. 11. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, az enyémet még jobban felfújta.

Inkább Infacol vagy espumisan csepp.

2013. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én evés között próbáltam napi olyan 2x-3x, olyan 50ml körül alkalmanként. De volt, hogy a kb. 100ml kitartott egész napra.

Lehet nem így kellett volna, de semmit nem ért, végül BioGaia-t vettem neki. Nem volt olcsó, de bevált, megérte.

2013. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

BioGaia csepp: [link]

Nem olcsó, de JÓ!

2013. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az enyémnek csak rontott a helyzeten, nagyon puffasztotta. Inkább az Infacolt ajánlom, nekünk nagyon bejött. De legalább 4 nap, mire igazán hatni kezd, rá is van írva.
2013. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha csak anyatejes, ne adj neki, csak szoptasd igény szerint, ha tudod kösd kendőbe, de legalább ringasd sokat.
2013. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is 2 hetes kora óta adjuk neki a Mecsek Baby teát, a hasfájáson nem segített így maradt az Infacol, az is csak 1-2 hét után hatott valamit... Viszont mivel izlik neki a tea még mindig azt adom neki étkezések között.

Szerintem segíthet az emésztésének, napi 2 kaki van.

3 hós baba anyukája

2013. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekünk se használt a tea, az infacolnak lett hatása pár nap után. De a teát eleinte cumisüvegből kapta, nem lett cumizavaros, de vigyáznék, mert 2 hetesen még könnyen az lehet, az meg a szopi kárára megy.

Ha mindenképp akarod vele itatni, akkor próbáld meg a Medela itatóspoharat (babyboltokban lehet kapni 2-300 forint), és pl youtube-on keress rá: "medela cup feeding", találsz olyan videót, ahol pici babát itatnak belőle, megláthatod, hogy csinálják. Mert tud a baba inni pohárból, csak nekünk se ment túl fényesen, több ment a nyakába, mint bele (vízhatlan előke hasznos)

2013. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogyan kell itatni, és erre várnék választ. Aki ezt tette, annak köszönöm.
2013. júl. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!