Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg segíthet az édeskömény...

Tényleg segíthet az édeskömény tea, ha a baba hasfájós? Mikortól adtatok teát a Picinek?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, csak anyatejet kap. Egyelőre nem is szeretnék neki teát adni, de a környezetemben sokan gondolják úgy, hogy teát is kéne kapnia. Szerintetek?
2010. febr. 18. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én se teáztattam a babámat mert mindenki ellene volt hogy csak anyatej,a mostani eszemmel már másképp csinálnám mert 1-éves és alig akar inni.Szerintem teáztasd ha rám halgatsz,baja nem lessz tőle.
2010. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell kapnia a babádnak külön folyadékot!!!

Az én babám múlt hónapban kezdett el inni teát, 9 hónaposan, még ő is szopizik. Nem volt rá igénye egyáltalán. Kínálgattam 4-5 hónapos korától, de nem fogatta el. Úgyhogy nincs a babádnak szüksége az anyatejen kívűl másra!

2010. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom! (mint a 2. válaszoló)
2010. febr. 18. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták hogy én igyam az édeskömény teát mert úgyis átmegy a tejbe. Naponta megittam kb 1,5-2 litert. Mellette kapott pár csepp édeskömény olajat és nem fájt tőle a pocija.
2010. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak akkor adtam neki teát, amikor tápszeres lett.Még cumisüvegünk sem volt addig.
2010. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én akkor adtam neki édeskömény teát ha fájt a hasa.Egyébként ő sem akart plusszba iszogatni.Alkalmanként megkínáltam forralt,lehűtött vízzel de addig amíg csak szopizott nem kellett neki.
2010. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is adtam a hasfájására teát, nekünk nagyon bevált.
2010. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a folyadék pótlás miatt kell a tea. Tehát ha adsz neki baja nem lesz és még a pocija se fog fájni. DE jó még az ánizs tea is hasfájásra.
2010. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasfájásra nekünk a Mecsek baby tea vált be ( édeskömény és kamilla ).
2010. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!