Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejet babavízzel hígítani...

Anyatejet babavízzel hígítani lehet?

Figyelt kérdés

kb másfél órát utazunk anyósomhoz, persze megetetem előtte a picit, de nem bírja ki útközben. viszont már beállt a kereslet-kínálat, így nem tudok csak keveset fejni, azt is kínlódások árán. igazából nem éhes útközben, de azzal hogy eszik, le tudom foglalni. ...

mindegy is igazából, miért jutott eszembe.

szerintetek hülyeség, vagy egy próbát megérhet?

(4 hónapos a kislány)


2013. júl. 11. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

félreálltok megszoptataod

ennyi 4hosomat vittem 300km re 3 szor állatm meg szoptatni

2013. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha muszáj, lehet, de szerintem akkor már jobb, ha cukrozatlan babateát adsz neki, vagy simán babavizet. De egy négy hónapost már miért ne tudnál lefoglalni? Vigyél puha kiskönyvet, csörgőt, de ha szerencsétek lesz, és tele a pocak, az első kanyarban elalszik (nálunk mindkét gyerek így tesz hosszú úton, pedig már jóval nagyobbak).
2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De az elsőnek igaza van, akkor már inkább álljatok meg szoptatni, ha nem éhes, úgysem a tej érdekli majd, hanem a cici.
2013. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az lemaradt, hogy bkv-val megyünk... szóval sajnos esélytelen, hogy félreálljak szoptatni.

amúgy is ölbebaba, nem sokáig köti le semmi sajnos, ezért találtam ezt ki. a sima vizet, teát nem issza, ezért gondoltam, a vizezett tejre

2013. júl. 11. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

én simán szoptatnám bkv-val, egy pelenkát a válladra teszel, azzal takarod, intelligens ember úgysem azt bámulja. ha szoptatsz, több van, mintha fejnéd.

lefoglalni meg simán lehet már ekkorát.

2013. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megromlana a lefejt tej annI ideig ha nincs hűtőben!

Kérj valakitől egy adag tápszert, s ha éhes, akkor azt frissen össze rázod, s kész is, vagy adasz neki vizet.

2013. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!