Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 15honapos babánakfogla...

Érdemes 15honapos babánakfoglalkoztato asztalt venni? Nektek bevált, milyen van nektek? Linket is irjatok!

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem élvezi:-) Bár én újra nem adnék tízezreket, a teszveszen szoktam nézegetni használtam.

Lányomnak sima műanyag asztalt veszek székkel, imád már rajzolni:.)

2009. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárba kis műanyag asztalka van székekkel. Imádta, egyszerűen nem lehetett kihozni a patikából, ezért vettünk ugyanolyat, ugyanúgy játékokkal felszereltük, magyarul beruháztunk. Asszed odaül:( szarik rá, de a gyógyszertári a mai napig érdekesebb.
2009. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21:01-es vaok: még annyit, hogy a Tescoba asztallal 2 db székkel megúszod 1500,-ból. Lehet majd később rákap az én gyerekem is a sajátjára.
2009. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21:01 és szintén 15 hós
2009. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Nekünk ez van, igaz nem Mo.n vettem. Szerintem egy 15 hós már nagy hozzá, az egy éves fiamat sem kötötte le sokáig. Szeritem inkább vlm komolyabbat vegyél neki, ő már nagy ehhez.

De itt vannak képek, linkek, hogy mlyenek vannak:

[link]

2009. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,te mit javasolnál mi az ami jolenne és lekötné?Köszi!
2009. okt. 20. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Építőkockák, "nagy" legó, nem az apró darabos. Kisvasút pálya, vonatokkal. Ha kisfiú autós pálya, ha kislány babaház. Vannak olyanok, amik nagyoknak készültek és vannak, amik kisebbeknek, ezek nagyobb darabokból állnak, egyszerűbbek.

[link]

Itt vannak egész jók, de szerintem még ezer weblap van, ahol kaphatsz.

Egy ekkora gyerkőc szerintem már jobban élvezné ezeket, mint nyomkodni a zenélő bigyókat a foglalkoztató asztalon.

[link] index.php?page=shop.browse&category_id=4&option=com_virtuemart&Itemid=1

2009. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.Nekünk van fischer price és imádta kb 7 hónapos korától(amikor már állt)de mostmár 14 hónaposan nem érdekli,nem köti le.
2009. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!