Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hátráltatja a mozgásfejlődést...

Hátráltatja a mozgásfejlődést az ültetés és állítás?

Figyelt kérdés
Ha még nem tud magától felülni és felállni sem. Viszont ha ültetik, akkor ül stabilan, ha állítják, áll stabilan. Majdnem 10 hónapos babáról van szó. Egyik régi ismerősömmel most találkoztam és láttam, hogy ülteti és állítja a babáját.
2013. júl. 12. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen hátráltatja. Kimaradhat a kúszás, a mászás, amik fontosak az idegrendszer fejlődése szempontjából is. A másik dolog pedig, hogy tönkremehet a gerince, a lába, ha olyan mozgásra kényszerítik, amire még nem alkalmas.
2013. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ültetni, állítani direktbe nem szabad, mert a gerince és a csípője látja kárát. Felülni szerintem már fel kéne 10hósan, az állással még várhat.

Én tornáztatnám, vagy elvinném fejlesztőhöz. De állítani, ültetni nem szabad

2013. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!