Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok annak érdekében,...

Mit csináltok annak érdekében, hogy a babátok elkezdjen legalább hasról hátra fordulni?

Figyelt kérdés
3hós baba anyukája.
2009. okt. 19. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én próbálom rávezetni, hogy segítek a popót felemelni, de semmi:-( Az égnek mereszti a lábait, nem a talajnak. Fordított C betűt formál a hátából:-) Így meg nem fog sikerülni.

De szerintem nem is kell semmit csinálni, majd maguktól rájönnek:-)


3,5 hónapos kisfiú anyukája

2009. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A csecsemők átlagosan 5-6 hónapos korban hasra, majd hasról hátra fordulnak. Szóval ne izgulj még pici nem kell forognia ,persze ha magától forog már az jó, de ne siettesd a dolgokat.

2009. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 5hónapos kora után forgott csak rendesen, addíg mg nagyokat nevettünk a kísérletezgetésein. Sokszor tettem hasra egy plédre és átfordítottam a hátára, ugyanezt hátról hasra is csináltuk, volt amikor csak a habtapin gurítottam. Nagyon élvezte és egy idő után rájött magától.
2009. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám épp ma fordult hasra,majd rögtön vissza.Előtte,már két hete fordult az oldalára,ilyenkor egy kicsit meglöktem,és már hason vot,majd visszafordítottam. Ő is hason emeli a lábát fölfele,de ebből lesz majd a visszafordulás.
2009. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak mennyi idős a babája?
2009. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

3 hónaposan miért kellene már átfordulnia? 6 hónapos korig kell megcsinálniuk. De ha ennyire aggódsz, vidd gyógytornászhoz, mert érdemben csak szakember tud segíteni ilyen dolgokban. De egy három hónapos babánál én még várnék vele vagy 3 hónapot, addig pedig büszke lennék arra, amit már tud!

3 gyermekes anyuka

2009. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Már kezdtem kicsit aggódni,már csak azért is mert utál hason lenni:(Pedig pár hetesen nagyon szeretett a hasán aludni.
2009. okt. 19. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Vártam...

:-)


Viccet félre téve, nincs elkésve a picurkád, sőt!

Adj neki időt, hogy rájöjjön magától, mit hogyan kell.


Az én babóm 4 hónapos is elmúlt, mire hasra fordult, hetekkel később pedig vissza... előtte ordított, ha hasra tettem.

Mióta hasra tud fordulni, utál háton lenni.

Az sem jobb... :-)))))


Szóval várj türelemmel, ő tudja, mikor kell neki forognia.

2009. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!