Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudott szaladni a...

Mikor tudott szaladni a babátok? 9 hós kora óta önállóan jár,15 hós lesz, de szaladni nem tud.

Figyelt kérdés
Kicsi lányom ahogy irtam, már jó ideje önállóan jár, de még nem szalad. Ha valahova sietni akar gyorsabban rakja kicsit a lábait, de az is csak gyors séta inkább, szaladni úgy konkrétan nem tud. Ez normális még ilyenkor, vagy aggódjak? Nem akarok túlparázni mindent, de azért idegesít picit. A szomszéd kisfiú igaz, már másfél éves, de ő régóta szalad. Lehet amiatt, hogy ő soványkább? Bár az én lányom se nagyon tömzsi, 82 cm és 10 kg körül van. Köszi a válaszokat!
2013. júl. 14. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Óvatos kislány, ha szaladni akar majd szalad.:)
2013. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hónaposan indult el és kb. 14 hónaposan kezdett el szaladni.Most 15 hónapos.Szerintem nem kell aggódnod
2013. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!