Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok egyedül hagyni pár...

Szoktatok egyedül hagyni pár percre nagyobb, másfél-két éves gyereket fürödni a nagykádban? Úgy értem, ki szoktatok szaladni pár percre a fürdőből, amíg fürdik a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Két éves múlt a fiam, én nem szoktam folyamatosan bent lenni. Ki-be járkálok. Az az igazság, hogy kicsi a lakás, és pl. a nappaliból egy az egybe rálátok a fürdőkádra. Hallani pedig bármit meghallok az egész lakásban.
2010. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kövezzetek meg. igen. volt hogy kimenetem mert bepisiltem. mellette van a WC. ajtó nyitva szóval hallottam hogy pancsol. de volt hogy másért szaladtam ki 3 tized másodpercre.
2010. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is ki szoktam szaladgálni, amikor nem együtt fürdünk.

mindig előttem van a kisfiú, aki magára nyitotta a forró vizet és le kellett vágni mindkét lábát... nem hagyom egyedül sokáig soha...

2010. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél évesen még nem, de 2 évesen már igen. De nálunk is mindent hallani. Ő meg játszik és közben folyamatosan dumál. Ha csönd van, mindig ránézek. :)
2010. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ki szoktam néha menni. Viszont teljesen megbízok a fiamban. Járunk babaúszásra, nem aggódom, ha víz alá kerül. Tudom, hogy úgyis megoldja egyedül, ha gondd lenne. A melegvíz nálunk nem túl forró, így a forrázásveszély miatt sem aggódok.
2010. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Percekre nem. Olyan előfordult, hogy a szobában hagytam a törölközőjét és kimentem érte, míg a gyerek a kádban volt, de se víz nem volt még a kádban, se a vizet nem tudta volna magára engedni. Nekem is mindig azaz ikerpár van a szemem előtt...
2010. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!