Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha váladékozik a szeme, akkor...

Ha váladékozik a szeme, akkor a kamilla hatékony?

Figyelt kérdés
Barátnőm 6 hetes kisfiának el van záródva a könnycsatornája. Szemcseppet használ és kamillát. Egy barátnője azt mondta neki, hogy a kamilla ilyenkor ártalmas...
2013. júl. 14. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg gyógynövény, több külföldi országban már nem az, sőt. Csak egy érdekesség amit nem sok ember tud, hogy a legelésző állatok egy növényt hagynak meg és az a kamilla, ezt messziről elkerülik, ösztönösen tudják hogy nagyon ártlamas is lehet. Én kozemtikus vagyok kb minden második vendég azzal jön be hogy kamillás terméket ne használjak rá mert allergiás rá. De lehet hogy több is mint a fele aki ezzel jön.
2013. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as válaszoló, te tudod, mi az a könnycsatorna átmosás? Ha tudnád, nem mondanád rá, hogy tortúra!
2013. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

"A kamilla gyógynövény, ezzel az erővel ne egyen, igyon, kenjen semmit, mert lehet, hogy alllergiás rá."


Ja, csak nem mindegy, hogy eszed, iszod, vagy a szemedbe kensz valamit. Az egyik legfontosabb érzékszerv, de hát mindenki úgy kockáztatja a gyermeke egészségét ahogy akarja. :)

2013. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Oké, a végére kihozzátok, hogy szar anya vagyok! Köszi... :)


Nekünk bevállt, az én véleményem volt, tartom most is. Mindenki máshogy csinálja. Ezért nem kell nekem esni. Felesleges ezen vitázni. Ti úgy csináljátok, ahogy nektek jó és igazatok is van.


És mint írtam átéltük a fiammal az átmosást. Nekünk tortúra volt. De ez is az én esetem.

2013. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem túl kedves 13as!


Felesleges rajtam köszörülnöd a mérges kis nyelved és ironikusan írnod. Nem kockáztatom a gyermekeim egészségét, szégyelld magad!

2013. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Hát jó, ha okosabb vagy, mint az orvosok... nekem aztán mindegy.
2013. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Istenem, ezen már csak röhögni tudok! :D:D:D Jó éjt! :D
2013. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Istenem, mennyi undorìtóan tudálékos ember van.....gusztustalan ahogy itt egyesek ìtélkeznek és kinyilvánìtják a véleményüket. Titeket nem tanìtottak meg szépen beszélni (irni) a másikkal??? Nem csoda hogy ott tart ez a világ ahol....
2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nos... hááát... ebből nem lettem okosabb.... azért továbbítom - köszi "mindenkinek"!
2013. júl. 15. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!