Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok Fehérvárról...

Mit gondoltok Fehérvárról gyerek szempontból?

Figyelt kérdés
Óvoda,közlekedés,életszinvonal,fizetés,levegő...ilyenekre gondolok
2009. okt. 19. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

ovi van 1000.

a közlekedés busszal elég ok, kocsival 10 pontos:)

az életszínvonal szerintem átlagos, a belvárosban jól szituált emberek, szép kávézók, a külső részek sem gázosak. a fizetés attól függ, h hol melóztok:)

a levegő is jó, főleg Öreghegyen:)))

2009. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm...:-)))

Például vendéglátás.párom szakács,el tudna helyezkedni?fizu?

2009. okt. 19. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem el:)

elég sok étterem vana városban. de ha ott mégsem, akkor vmi nívósabb tóparti étteremben tuti. az én volt barátom pl. Velencén 200ezret keresett 20 évesen... szóval balekot errefelé találtok bőven, aki minden pénzt kifizet, ha látja a tehetséget:))))

2009. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... állásügyben... szerintem nem sok lehetőség van... bár már rég elköltöztem a környékről. De mielőtt kötöznétek, keressetek munkát, hogy nehogy két szék közt a pad alá eset legyen.

De tutira talpraesettek vagytok, és menni fog!

2009. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Óvoda szempontból jó szerintem. Levegő is ok, nem Budapest, bár érdemesebb külvárosi részbe költözni.

Egyetlen egy bajom van, hogy a buszközlekedés néha nem is olyan könnyű. A városközpontba még ok, de nincs olyan járat ami tovább is menne, sokan csak úgy tudnak közlekedni hogy átszállással. Van vidéki aki hamarabb haza ér mint az, aki helybéli.

2009. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!