Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Faros babát szült anyukák!...

Faros babát szült anyukák! Volt gond a baba csípőjével a későbbiekben? Voltatok valamilyen speciális csípőszűrés vizsgálaton?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de én nem anyuka vagyok!

Én és a barátom is farosan születtünk,és semmilyen csípőproblámánk sincs.

22/L 24/F

2009. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én faros baba voltam, anyu császárral szült engem, és csípőficamos lettem. A bal csípővápám hiányzott. 24/L
2009. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom faros volt, de semmi gondja nincs. Legalábbis a gyerekorvos azt mondta minden rendben.

Van egy kedves régi ismerősünk, Ő is gyermekorvos (koraszülött mentőzik is...stb) és az volt az első kérdése hogy fel volt-e csapva a lába a babának. Ugye a faros fekvésnek több variációja lehet, amikor a talpa a fejénél van (felcsapva) na annál szokott általában(!) előfordulni csípő probléma. Nekünk a kislányom törökülésben ült.

2009. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam faros volt, császárral született. szerencsére nem volt csípőficamos (ez a faro babáknál gyakori), de a 6 hetes uh-on kötött csípőt állapítottak meg (mindkettő9 és 6 hétig terpeszpelust kellett hordania. Szerencsére teljesen helyrejött.
2009. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babaám is faros volt. 1 hónapig hordtunk terpesz pelust + tornáztunk és rendbejött. Most 8 hónapos és szépen mászik.
2009. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém szülés előtt 5 nappal fordult be.Csípőficamos volt.6 hónapos koráig Pavlik-kengyelben volt.Kicsit később kezdett el mindent csinálni pl:15 hónaposan indult el.4 éves korától sportolt,semmi gond nem maradt vissza,ma 18 éves.A lányomnak sokkal rövidebb volt a jobb lába,de a mai technika gyönyörűen helyrehozta.

Nyugi,ha gond lenne,akkor sem fog sántítani,nem kell műteni!

2009. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én természetes úton szültem a faros babát, normál csípővizsgálaton voltunk, mint bárki más, kicsit kötöttebb volt a csípője, ezért néha megtornáztattam, éjjelre terpeszbugyit adtam rá, akkor nem zavarta a mozgásban. Kutya baja, 4 éves.

12 hónaposan szaladt.

2009. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Reménykedem, hogy nem lesz gond.
2009. okt. 20. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!