Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan oldjátok meg babával...

Ti hogyan oldjátok meg babával az alábbi dolgot? Többi lenn

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem gerincröntgenre 8-13ig bármikor.Vinnem kell a kicsit is,mert nagynéni nem tud idáig eljönni,viszont én se tudom elvinni hozzá a picit,mert az csomó plusz idő.A gond,hogy a kicsi nem tud aludni máshol,ezért se tudom oda elvinni.Viszont mivel 6körül kel,fél9-9kor már alszik itthon.Utána meg sokszor csak 12kor kel,amikor is fél 1-ig ebédel.Fél óra minimum az út a kórházba,így nem érek oda.Tehát reggel 8ra kell mennem.Viszont mindig ezren vannak ott,így szerintem nem végzek fél 10nél előbb,mert a doki be se ér 8ra.Nagynéni ott kinn addig el lesz vele,de hazafelé orditani fog végig.Ti ilyen esetben kértétek hogy vegyenek előre titeket,vagy szenvedtetek a gyerekkel hazafelé?
2013. júl. 15. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérném hogy vegyenek előre és taxival mennék haza.
2013. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Taxira nincs pénzünk :D Kisebb gond még,mert busszal tudok jönni,csak ha nem lapos,nem tudok babakocsival felmenni rá.
2013. júl. 15. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj oda 8-ra és mindenképpen kérd,hogy vegyenek előre!Ha az emberek jófejek,akkor megengedik,ha nem akkor sajna ordítani fog..:(

Nekem is volt már ilyen, nem engedtek előre,huh nem is tudom hol,és a pici hazáig sírt,de hát nem tudtam mit tenni...

szopizik amúgy?hazafelé a buszon nem tudod megetetni?

2013. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem már olyan is volt, hogy nem volt senki, aki vigyázott volna. Amíg röntgeneztek, addig egy asszisztens kint dekkolt a babámmal, mert hogy bevinni is tilos...

Ha sír akkor sír, ennyit kibírnak. Bár azt nem írtad mennyi idős a kicsid.

2013. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel ez csak egy nap az életetekből és a vizsgálat feltételezem, hogy fontos, ezért nem foglalkoznék a babával, hanem mennék, ahogy tudnék. Az alvás miatt elindulnék jó korán, odamennék már 7-re, hátha előre kerülnék a sorban. Utána hogy ott ordít vagy nem ordít, ez teljesen mindegy.


De mivel röntgen, azért nem fognak örülni a babának, finoman szólva sem fognak neki örülni. Vagy megy oda a nagynéni és ott vigyáz rá, jól értem? - amíg téged vizsgálnak.


És egyáltalán nem biztos, hogy a gyerek ordítani fog, mivel a gyerekek nagyon jól tudják, hogy mikor kell lapítani és mikor kell megértőnek lenniük.


Vigyél magaddal innit, ennit, aztán slussz, egy nap, hidd el, nem lesz semmi baj.

Ha nagyon álmos lesz, fejen állva is aludni fog ordítás nélkül.

Ha te türelemmel vagy, ő is ezt éri és ő is türelmes lesz.

2013. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó mondatban: éri = ÉRZI
2013. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem aktuális már a kérdésed,de nekünk tavaly volt egy hasonló szitu. Fél éves volt a fiam,és anyukámat kísértük kórházba,mert valamit találtak a tüdejébe. Ott ugye nem "jó" kedvü emberek vannak. Már sírt,mert álmos volt. 1 órája ott ültünk és még öten voltak elöttünk,mire kijött egy nővér,hogy a kisgyerekkel érkező jöjjön. Anyu mire kijött addigra bealudt a fiam :) De mindenki húzta a száját,hogy direkt ezért hoztuk a gyereket,elötte pedig ő volt az aranyos gyerek,aki csendben tud várni... Én nőgyógyászhoz vittem magammal egyszer a fiamat,a nővérek foglalkoztak vele,míg én fel-le öltöztem :)
2013. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
9hónapos a pici,illetve 9,5. 8 ra mentem oda vele ,mert attól van röntgen,de kb 5perc alatt végeztünk is,mert nem voltak annyian.Kendőbe vittem a picit végül,haza is abba hoztam,elvolt :) De a szerencse,hogy nem volt olyan meleg,mert ha már akkor 20-25fok lett volna,megsültünk volna egymáson.
2013. júl. 18. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Látod, milyen jó :)

Nem is kellett volna előre ráparázni :)

2013. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!