Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a fürdetés...

Hogyan oldjátok meg a fürdetést egy izgő mozgó babával?

Figyelt kérdés
4hós a lányom,nem hosszú 58cm, de a fürdésnél annyira lubickol, h sokszor neki ér a talpa a kádnak és ebben a pillanatban elrúgja magát! Nagyon erősen kell tartanom, hogy ne üsse be a fejét! Hogyan oldanátok meg ezt a problémát?
2013. márc. 21. 23:03
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nagy kád
2013. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező:Mi egyszerűen szorosabban fogtuk és próbáltunk minél hamarabb végezni:)
2013. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Off:Azért ez megdöbbentő,hogy a mai fiatalság ilyen alpár és agyatlan.Mert még ha valami poénos dolgot irnának,de ez már nem az.Én az ilyeneket tiltanám az oldalról egyből,mert ilyeneket irni már nem csak szimplán provokativ hanem büntetendőnek kellene lenni.

Még az jutott eszembe kedves kérdező,hogy nálunk is sokszor fordult elő ez addig amig nem tanult meg ülni.Tehát ha nem megoldható a nagy kád akkor fogjátok szorosabban picit.

Utolsó voltam.

2013. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ezen miért csodálkozol? Kész röhej ez a kategória!
2013. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Röhej az te vagy kedveském!!!!!Meg a helyedben inkább elásnám magam mint hogy ilyen üres fejjel éljek:)

Ha valami poénosat irtál volna mosolygok rajta és jól van,de,hogy megölnél meg képen vágnál 1 csecsemőt,na büszke lehetsz magadra!

Anyád helyében én is az utobbit alkalmaznám:)

2013. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindet én írtam, te debil tehén! Tanulj meg olvasni!
2013. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi van komplexusaid vannak?:D

Te akarsz okitani engem miközben primitiven viselkedsz:D

Nincs sulid és unatkozol?:)

2013. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jégtánc ***** válasza:
100%

Kedves Denna Úrnő,


ha nem tudsz normálisan hozzászólni a dolgokhoz akkor ne tedd pls.Ha nem tetszik a kategória akkor ne olvasgasd ,ne válaszolj.Ilyen egyszerű.Ismeretlenül ne sértegess másokat.

2013. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Na, összejött a besült banda.:))

Szerintem jó ötletet adtam, kap egyet arcba, és nincs vele gond. Nem nagyot, csak hogy érezze, jön a következő.

2013. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sose fogom megérteni, hogy akit nem érdekel és érint egy adott téma miért válaszol???? Akkor amíg nem tud ülni marad a gyors fürdés :)
2013. márc. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!