Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális , hogy a kisfiam...

Az normális , hogy a kisfiam alatt belapul a kókuszmatrac?

Figyelt kérdés
Ujjonan vettük. Fél éve alszik rajta. Reggelre teljesen ki van feküdve a közepe. Használjuk így? Egészséges a gerincének? Nálatok volt ilyen? Thx a válaszokért.

2013. júl. 15. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt tanácsolták, süppedés ellen, h forgassuk a matracot! Nem olcsón vettük, garanciát is kaptunk rá, szal gondolom nem rossz fajta, még is ezt tanácsolta az eladó hölgy, h olykor fordítsuk át, hol egyik oldal, hol másik, így nem lesz vele probléma...Igaz csak tavaly szeptember óta van meg, és ilyen még velünk nem fordult elő :)
2013. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is forgatom minden nap. Nekünk is ezt tanácsolták. Mégis reggelre ki van feküdve.
2013. júl. 15. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány kg a gyerek?
2013. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8,5
2013. júl. 15. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudom miért fordul elő ez a probléma Nálatok :( Mert, mi nem mindennap fordítjuk át, csak olykor ha eszünkbe jut :) Sajnálom h, nem tudtam segíteni!
2013. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális így, nekünk volt kókusz meg sima matracunk is, de egyik sem volt "kifeküdve" még később nagyobb súlynál sem.
2013. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is kókusz matracunk van.Örököltük.Előtte 2 évig használta egy kislány, az én lányom is kb 2 évig használta, a fiam 7 hónapja gyűri, de sosem volt kifeküdve.Forgatni se forgattam sosem.
2013. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!