Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 es fel eves kisfiamra...

2 es fel eves kisfiamra haragudtam ma, szerintetek normalis h egy anya haragszik a kisfiara?

Figyelt kérdés
az tortenet h kimentunk a jatszoterre es pont mellette bucsu volt sok sok hintakkal,nezegette nagyon pedig nem akartam bemenni de egykis sirasra ugy dontottem h egye fene menjunk.beakart ulni egy autoba de nem sokaig birta es sirt,aztan volt olyan labirintus fele babaknak ahova beakart menni megint,jol van menjen,aztan par perc mulva megint sirt.kerdeztem mi tortent,hatha megutotte bent egy gyerek v megijedt,alig tudtam kiszedni belole h megijedt.aztan haza fele vegig sirt ami mar idegesitett tenyleg.es a fejehez vagtam h a kedveert bementunk a bucsuba es beult ahova akart de bogott es erre fol haza fele is csak bombol.es megbantva ereztem magam h a kedvere teszek es sirdogal.tudom h egy idiota vagyok,nemszabad haragudnom kis eletkemre.:(((megertem ha ezek utan kapom most itt az ivet.lehet ezzel lelkileg bantottam???irjaok anyukak kerlek
2013. jún. 29. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem harag, jót akartál neki, nem sikerült és csak rosszul esett.
2013. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Téged börtönbe kellene zárni! Legalább vattacukrot vettél volna neki, ha már ennyire lelketlen vagy. :-)
2013. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod. Nem volt ilyen még asz életébe kívülről tetszett neki, de beülve félt. Semmi különös ebben.

Haragudtál hát haragudj, bár szerintem tök felesleg volt. Fogsz még haragudni rá az életbe.

2013. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát basszus, párszor neki kellett futnom, mire el tudtam olvasni ezt az ömlesztett masszát!


Szerintem nem nagy bűn, ha megharagszol a gyerekedre. Ez nyilván nem olyan harag, amit pl. egy bunkó ember miatt érzel. Berágsz, lehiggadsz, nincs ezzel gond.

2013. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond, hogy 2.5 év alatt ez volt az első, hogy ilyesmi történt:D

Én minden reggel, de szerintem nem vagyok egyedül, kedvébe járok a gyereknek, hogy kellemesen ébredjen és mégis sírást kapok vissza, ami rosszul esik, néha kiborít. (Az enyém most lesz 3)Egyébként végre azt hiszem megtaláltam a megfelelő ébresztési módszert, már 2 napja alkalmazom és nem sír:D Hurrá....

Néha nehéz eltalálni, hogy jó legyen nekik, mert sokszor úgy teszünk, ahogy kérik, mégse jó.

Azonkívül a te adott szituációdban nagyon egyszerű dolog történt: Talán először volt ilyen helyen, kíváncsi volt, de rengeteg volt ott a gyerek, mindenki zsivalygott, túl hangos és nyüzsgős volt neki. (én nekem pl tömegiszonyom van, utálom, ha a boltban annyian vannak, hosgy szinte egymást tapossuk, lehet őt is zavarta a tömeg) Azonkívűl a labirintus lehet sötét volt, de legalább is szűk, és nem tudta megoldani a feladatot, ez frusztrálta. Még egy darabig ne vidd el megint ilyen helyre.

Én 3 hónapja mertem megpróbálni az első körhintát, pöttyös káticákat, olyan picike volt a körhinta, hogy négy pöttyös katica fért el rajta, ami egyenként 2 személyes volt (mármint az ő méretükben). Nagyon picike volt, nagyon lassan ment. Élvezte, csak az volt a baj, hogy 2 menet után többre nem engedtem fel, és még 1 órát sírt utána...szóval egy darabig nem viszem el megint:D A legeslegelső ilyen körhintaféleség egy bolt előtti kis mozdony volt úgy 26 hónaposan. Beindítottam neki és rögtön le is szállt róla, úgy megijedt a drágám:D Az ilyesmihez nem véletlenül javasolják, hogy várja meg az ember a 3 éves kort, mert könnyen megijedhetnek.

2013. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is 2 és fél éves a kisfiam de nem értem miért kellett ezen neked kiakadni.nem tetszett neki,éhes volt,fàradt volt neki is lehet rossz napja,de hogy te ezért miért leszel rà dühos ???
2013. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez először fordult elő,hogy mérges voltál a gyerekre?? 2 éves a fiam de már jó párszor volt.
2013. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm emberek egy 2 éves kisgyerekröl beszélünk.mi olyat tud csinàlni egy kis 2éves amiért haragudni kell rà.egyàltalàn tiztàban vagytok a HARAGUDNI szó jelentésével???
2013. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó neked mi baj? Gondolom nem gyűlöli az anyukája vagy agyonvágná hanem mérges rá,miért ne lehetne az ember mérges a gyerekére miért ne haragudhatna rá,igenis haragszom a fiamra,ha direkt leveszi alvásnál a pelust és összepisili az ágyat,vagy 100szorra is ledobja röhögve az ételt a földre,nyilván hamar elszáll,de attól,még,hogy valakinek gyereke van attól még ember érzésekkel,és egy gyerek rengeteg bosszúságot tud okozni azért
2013. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*mi bajod
2013. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!