Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy alvás közbe...

Gabi86 kérdése:

Mitől lehet hogy alvás közbe felriad a babám?

Figyelt kérdés
1 hónapos és 2 hetes a kis babám és éjjel is arra riadtunk fel hogy ő felsírt,de előtte megugrott (mint mikor én azt álmodom hogy leesek valahonnan) és felsírt alig lehet megvigasztalni.meg ma délután is miközben a karomba aludt úgy megugrott szegén hogy majdnem a kezemből is kiugrott és akkor is alig tudtam megvigasztalni,szegényen olyan keservesen sírt.ja és síri csend volt mindkétszer a házban.

#alvás #feriad
2013. júl. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
rosszat álmodott?
2013. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem egy 6 hetes baba még nem álmodik rosszat (ezt csak én gondolom, nem biztos).

Viszont ugye a babák alvásának is vannak fázisai, hasonlóak a miénkhez. Mikor álomba szenderül, 20 perc múlva kerül mélyalvásba, addig felületesen alszik csak. Általában 5-10 percen belül összerándulnak a babák. A te kisbabád pedig szerintem egyszerűen csak megijed ettől a rándulástól, mert még nem tudja, hogy ezt ő csinálta, ahogy a kezük, lábuk is jár akaratlanul. Életkori sajátosság, szóval hamarosan elmúlik, vagy legalábbis nem fog sirdogálni egy-egy rándulástól.

Kitartás. :)

2013. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt. Asszem másfél hónapig, ahogy aludt, úgy mindig megrándult, kezeivel kapálódzott. Nálunk is csönd volt, tehát semmi képp nem zajra riadt fel. Elvittük orvoshoz is. Kivizsgálták nem-e kezdődő epilepszia, de szerencsére nem. A doki azt mondta, hogy az idegrendszere fejlődik és el fog múlni. Így is történt.
2013. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az éjszakai dolognál már 3 órája aludt.éjjel 4-5 vagy akár 6-7 órát is alszik.na mindegy igzándiból nem sűrün fordult elő,csak kíváncsi voltam rá.
2013. júl. 16. 19:48
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat
2013. júl. 16. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!